У Житомирі відбувся другий Ярмарок вакансій

У Житомирі 12 травня вже другий рік поспіль проходить Ярмарок вакансій, який зібрав на вулиці Михайлівській представників 30 навчальних закладів і 57 підприємств, а також кілька сотень городян.

 

У Житомирі відбувся другий Ярмарок вакансій

У рамках заходу житомиряни мали нагоду ознайомитися з виставками навчальних закладів, які запрошували до себе майбутніх абітурієнтів, а також з перезентаціями від різноманітних підприємств, які розповідали про свої вакансії.

Серед інших професію правознавця представляли методисти Житомирського відділення Національної академії внутрішніх справ.

Національна академія внутрішніх справ — державний навчальний заклад ІV рівня акредитації, який надає освітянські послуги з підготовки фахівців ступенів вищої освіти бакалавра і магістра за напрямами підготовки та спеціальностями «Право» і «Психологія».

Підготовка фахівців здійснюється за денною та заочною формами навчання за державним замовленням – для центральних органів виконавчої влади, а також фахівців у галузі права, психології – за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

В академії на денній і заочній формах навчаються понад 15 тисяч здобувачів вищої освіти. У її структурі − докторантура та аспірантура, чотири навчально-наукові інститути, інститут післядипломної освіти, факультети, юридичний ліцей.

Освітній процес і наукову роботу забезпечують 38 кафедр і п’ять профільних наукових лабораторій, у яких працюють 71 доктор наук і професор, 369 доцентів і кандидатів наук.

Національна академія представлена на теренах України в 13 регіонах, у тому числі — й на Житомирщині.

Як розповів завідувач Житомирського відділення Андрій Кротюк, відділення відкрилося ще у 1998 році й щороку випускає понад 200 слухачів та студентів, котрі здобувають вищу освіту за спеціальністю «Право».

За часи існування відділення випустило більш ніж 2 000 фахівців-правознавців.

«У 2017 році Житомирське відділення продовжує набір студентів на заочну форму навчання (за контрактом), тож ми запрошуємо всіх бажаючих познайомитись з нашим навчальним закладом».

Студентка Житомирського відділення Олена ділиться: навчання тут дозволяє їй поєднувати здобуття вищої освіти з роботою.

«Нині я навчаюся вже на 6 курсі. Свого часу обрала саме цей навчальний заклад тому, що це державний виш з висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом. Крім того, по завершенню навчання я отримаю диплом одного з найпрестижніших навчальних закладів країни — Національної академії внутрішніх справ» .

Як зазначив на відкритті Ярмарку вакансій міський голова Сергій Сухомлин, мета заходу — познайомити молодь з можливостями здобуття вищої освіти та дати можливість підприємствам представити свої вакансії.

«Основне завдання — це налагодити нормальну комунікацію між владою, бізнесом і системою підготовки кадрів. Тому що конкурентоспроможна Україна неможлива без кваліфікованих робочих кадрів», — підсумував Сергій Сухомлин.

Новини за темою
Коментарі

Хто переможе: газета «Бердичівський погляд» та пенсіонер Валентин Ганоль  чи мільйонерка, депутат обласної ради Анжеліка...

У період з 1 по 17 травня було виявлено 123 порушення, з яких 23 були грубими. Збитки, завдані рибному господарству, склали...

Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Андрушівського бюро правової допомоги.

Упродовж двох днів під час тестування було виявлено перші порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів суворо дотримуватись...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up