Невчасно вклеєна фотокартка в паспорті стала причиною відмови в пропуску через державний кордон

Невчасно вклеєна фотокартка в паспорті стала причиною відмови в пропуску через державний кордон

Для уникнення непорозумінь на кордоні громадяни, що мають бажання подорожувати за межі нашої держави, повинні завчасно готуватись до таких поїздок. Підготовка має на меті не лише збір дорожньої валізи, а й належне оформлення та збір дійсних документів, які дають право на виїзд за кордон, - повідомляє прес-служба Житомирського прикордонного загону.

Саме відсутність вікової фотокартки в паспортному документі стала причиною не пропуску громадянина України через кордон та притягнення його до адміністративної відповідальності.

Так, напередодні прикордонники відділу «Овруч» Житомирського загону під час оформлення потягу сполученням «Кишинів – С.Петербург» виявили 48-річнного жителя Вінницької області, в паспорті якого було відсутнє третє вікове фото. Як з’ясувалось, чоловік просто забув, що мав три роки назад провести відповідну процедуру.

Наразі вінничанину відмовлено в пропуску через кордон та складено відповідні процесуальні документи.

Зазначимо, що з початку року це вже 25-ий випадок коли прикордонники Житомирського загону відмовили в пропуску через кордон особам із-за неналежно оформлених чи недійсних документів.   


 

0
0
0
0
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up