Вступник- 2017: стали відомі обсяги держзамовлення

Вступник- 2017:  стали відомі обсяги держзамовлення

Кабінет Міністрів затвердив обсяги державного замовлення на підготовку кадрів у 2017 році. Відповідна постанова, підписана прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, оприлюднена на сайті Урядового порталу.

Відповідна постанова, підписана прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, оприлюднена на сайті Урядового порталу.

Зокрема, постанова визначає обсяги державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перелік державних замовників у 2017 році.

За даними Міністерства освіти, за кошти державного бюджету цього року матимуть можливість навчатись 54% цьогорічних випускників шкіл. Цього року збільшено обсяги державного замовлення бакалаврів на природничі, технічні та аграрні спеціальності, зокрема, фізику та астрономію, прикладну фізика та наноматеріали, математику, мікро- та наносистемну техніку, біотехнології та біоінженерію, атомну енергетики, агрономію, захист і карантин рослин, лісове господарство. Також збільшено держзамовлення для підготовки вчителів.

Вищі навчальні заклади дізнаються про свій обсяг державного замовлення після відповідного рішення Міністерства освіти і науки.

За матеріалами Освіта.ua

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up