«Утоплені» люки в Житомирі: обурені водії не мовчать

«Утоплені» люки в Житомирі: обурені водії не мовчать

Житомирські водії все частіше помічають недоліки на дорогах. Цього разу обурення викликала значна кількість «утоплених» люків, що не лише шкодить транспортному засобу, а і може спричинити ДТП. 

«Мене дістало чути удари в диски та ходову, а також виляти й підрізати (вибачте) інших на дорозі, аби не влетіти в «утоплені» люки!  Розумію, що всі й одразу підняти до рівня дорожнього полотна не виходить, але може б зробити це в першу чергу саме на вулицях, де великий трафік?!», - обурюється один із водіїв Житомира на своїй сторінці у Фейсбук.

Дійсно, ситуація з люками – доволі сумна. Все більше ділянок на дорогах, де люки провалені і, безумовно, це неабияк шкодить тим, хто за кермом.

«Така ситуація виникла не різко, вона виникла впродовж 30 років експлуатації цих мереж, тому вона не є якоюсь спонтанною, випадковою чи форс-мажорною. Відповідальні за це утримувачі цих мереж, ті, в кого ці люки є на балансі, а це переважно «Водоканал» або «Теплокомуненерго». Раніше проводили роботи по підніманню «утоплених» люків на вулиці Київській», - розповідає заступник міського голови Дмитро Ткачук.

За словами прессекретаря Патрульної поліції Житомирської області Ігоря Іванюка, «утоплені» люки приносять неабиякий дискомфорт водіям, але у разі чого, водії можуть звернутися за компенсацією до суду:

«Основною небезпекою для водія може бути пошкодження транспортного засобу. З приводу ДТП, що були спричинені «утопленими» люками, – були випадки, коли заїжджали на люки чи колії, у такому випадку укладається протокол про дорожньо-транспортну пригоду без потерпілих. 

Під час осіннього комісійного обстеження, було надано приписи там, де люки встановленні з порушенням норм. Якщо є випадки, коли пошкоджується автомобіль, то приїжджають працівники, оформлюють ДТП, далі вже водій в судовому порядку може звернутися щодо отримання компенсації за шкоду, що була надана його майну».

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up