Дорожній біль: на виконкомі вкотре підняли питання якості доріг міста

Дорожній біль: на виконкомі вкотре підняли питання якості доріг міста

На черговому засіданні виконкому депутати затвердили звіт щодо виконання фінпоказників КП "УАШ" за 2017 рік.

Хоч члени виконкому неодноразово на засіданнях наголошували, що дороги Житомира у поганому стані, проте одностайно проголосували за звіт про виконання робіт управлінням автошляхів у минулому році.

Однак не обійшлось без нарікань в сторону комунальників.

«Я розумію, що є певні проблеми з фінансуванням, але вибачте мене, ями ж можна позасипати в місті? Вчора на проспекті Миру ваші хлопці проводили певного роду роботи, але на дорозі була величезна яма, в яку всі авто “влітали”. Ваш керівник мені особисто обіцяв, що по вул. Лесі Українки, навпроти поліклініки, залатають яму, про яку ми вже говоримо не один тиждень. Ту яму розривали три рази, але не зарили. Я вас дуже прошу, залатайте її! Майте совість», – зазначив член виконкому Руслан Годований.

Член виконкому Олександр Блощинський нарікає, що комунальники не ремонтують дороги навіть у центрі міста, адже першочергово роботи повинні проводити там.

«Стан дороги на перехресті вул. Лесі Українки – вул. Перемоги є аварійним, втім, ніякі роботи з ліквідації аварійних ям найближчим часом там не проводилися», – обурився член міськвиконкому Олександр Блощинський.

Наразі директор КП "УАШ" у відпустці, тому конкретної відповіді щодо поточного та капітального ремонту доріг міста депутати міськради не отримали. Натомість член виконкому Руслан Годований запропонував заслухати через місяць профільного заступника та директора КП «Управління автомобільних шляхів» щодо виконання робіт, які провелись на дорогах.

Аліна Бойко

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up