Народний Бренд

Починаючи з 2004 року, газета «20 хвилин» проводить конкурс «Народний Бренд».

Голосування в конкурсі "Народний Бренд 2019" триває до 16 грудня включно! 

Житомиряни обрали кращих із кращих у традиційному і по-справжньому народному конкурсі «Народний бренд», організатором якого вже 9-й рік поспіль виступила газета «20 хвилин».

Житомиряни обрали кращих із кращих у традиційному і по-справжньому народному конкурсі «Народний бренд», організатором якого вже 9-й рік поспіль виступила газета «20 хвилин».

 Для додаткової інформації звертайтесь за телефоном 067 412 89 81, або по пошті lyudmyla.pavlyuk2@gmail.com

У Житомирі відбувся традиційний щорічний конкурс «Народний бренд», завдяки якому споживачі вже вкотре змогли обрати кращих у сфері бізнесу. Нагородження переможців відбулося 18 грудня у ресторані «PLAZA», під час якого серед присутніх були розіграні два планшети і безліч інших призів.

Дорогі читачі! Ось і дійшло кінця підбиття підсумків конкурсу "Народний бренд", - конкурсу серед виробників споживчих товарів і послуг, переможців якого визначають самі споживачі. Протягом двох з половиною місяців ви обирали та голосували за найкращі компанії і тепер настала наша черга їх нагороджувати.

«Еммі», «Греммі», «Оскар», «Людина року» та безліч інших конкурсів та церемоній нагородження найкращих проводять щороку.

Ви обирали найдостойніших у 48 номінаціях за своїми вподобаннями. Щиро вдячні усім Вам за активність. Ваша думка допомогла визначити найкращих у кожній номінації. Цього року проголосувало близько 6799 тисяч житомирян – 6100 житомирян завдяки інтернет-голосуванню, 699 житомирян заповнили друковані анкети.

«Народний бренд» - це конкурс серед виробників споживчих товарів і послуг, переможців якого визначають самі споживачі. Конкурс в Житомирі проходить під девізом «Ви обираєте - Ми нагороджуємо!».

keyboard_arrow_up