Підходить до завершення голосування у конкурсі «Народний бренд – 2021»! Встигни підтримати кращих!

Підходить до завершення голосування у конкурсі «Народний бренд – 2021»! Встигни підтримати кращих!

13 грудня - останній день, коли буде можливість проголосувати в конкурсі «Народний бренд – 2021».

«Народний бренд» – це щорічне голосування, у якому усі охочі житомиряни можуть висловити свою симпатію до улюблених брендів, підприємств, підприємців або ж торгових марок. Тому це чудова нагода для кожного представника місцевого бізнесу показати себе та отримати визнання від своїх вдячних клієнтів, котрі користуються їхніми послугами. 

Цьогорічне голосування буде тривати до 13 грудня, а результати ми оголосимо 15 грудня, офіційне нагородження переможців - 17 грудня. Ви ще маєте шанс проголосувати за своїх фаворитів на сайті на сайті top20.ua.

Найприємніше, що за свою активність активність ви можете отримати приємний подарунок. Для цього необхідно лише розповісти на сторінці Facebook,  Instagram своїм друзями та знайомим про конкурс «Народний бренд». 

Після голосування результати будуть підраховані та оголошені 15 грудня. Про їх підсумок ви зможете дізнатися на сайті top20.ua та у газеті «20 хвилин».

Генеральний партнер конкурсу: «Центр Утеплення»

Мегапартнер: «Добрий господар»

Ексклюзивні партнери: «Океан», SUNDISTORE

Офіційні партнери: «Комтех Полісся», «Чистий дім Житомир»

Партнери: АКБ центр, «Еко-таксі», АН Діона, Автобазар «CAR Market», «Чернігівське», Квеструм, Святкове агентство «SAPPHIRE», магазин «Фото +»

Коментарі (7)
 • Людмила Свобода

  Дякую агенції Мегаполіс!!! Як і багато років тому, ви залишаєтесь найкращими. Знову допомогаєте у вирішенні всіх питань з максимальною вигодою для мене, як для клієнта.
 • Читач63

  ,,,Мегаполіс" - найкраще агенство у місті з нерухомості
 • Татьяна Алексеевна Спивачевская

  Для меня всегда лучшим было и остается агенство недвижимости "Мегаполис"
 • Леонид Спивачевский

  "Мегаполіс" - Найкраше агенство з нерухомості

keyboard_arrow_up