У Житомирі нагородили переможців кінофестивалю «ЖУК»

У Житомирі нагородили переможців кінофестивалю «ЖУК»

У суботу, 29 квітня, відбулась урочиста церемонія  нагородження переможців учнівського кінофестивалю «ЖУК».

 

Третій рік поспіль проводиться Житомирський Учнівський Кінофестиваль (ЖУК). Цього року до участі були запрошені учні загальноосвітніх шкіл Житомирської області. Житомирщина була умовно розділена на 4 регіони - ЖУК.Центр (Житомир), ЖУК.Південь (Бердичів), ЖУК.Захід (Новоград-Волинський), ЖУК.Північ (Коростень). Особливістю кінофестивалю є те, що він тематичний. Тема цьогорічного фестивалю: «Моя сила – сім'я!».

У Житомирі за нагороди в 11 номінаціях боролися 16 команд, які змогли дійти до фінального етапу та створити свої фільми.

Нагороду «Кращий фільм» отримала команда житомирської загальноосвітньої школи №19 за роботу "Не плач...". Приз глядацьких симпатій здобула загальноосвітня школа № 22 з фільмом " Моя сила - сім'я".

«Фішка фестивалю в тому, що він є тематичним. Ми задумуємось над певною темою, розкриваємо її повністю і можливо це змінить чиєсь життя. Найкращий фільм обирався за багатьма критеріями, це зокрема: хороший сценарій, робота команди, монтаж та відео зйомка. В наступному році ми хочемо зробити невеличку перерву і готуватися до того, щоб робити всеукраїнський кінофестиваль. Зараз ми думаємо про те, щоб перенести зйомки на період весна – осінь, аби  діти могли знімати, коли на вулиці тепло і коли картинка набагато яскравіша»,  - розповів голова ГО «Творча студія «ДрімСтеп» Богдан Яремчук.

Ярослава Туктагулова

 
0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up