У Житомирі нагородили переможців кінофестивалю «ЖУК»

У суботу, 29 квітня, відбулась урочиста церемонія  нагородження переможців учнівського кінофестивалю «ЖУК».

 

У Житомирі нагородили переможців кінофестивалю «ЖУК»

Третій рік поспіль проводиться Житомирський Учнівський Кінофестиваль (ЖУК). Цього року до участі були запрошені учні загальноосвітніх шкіл Житомирської області. Житомирщина була умовно розділена на 4 регіони - ЖУК.Центр (Житомир), ЖУК.Південь (Бердичів), ЖУК.Захід (Новоград-Волинський), ЖУК.Північ (Коростень). Особливістю кінофестивалю є те, що він тематичний. Тема цьогорічного фестивалю: «Моя сила – сім'я!».

У Житомирі за нагороди в 11 номінаціях боролися 16 команд, які змогли дійти до фінального етапу та створити свої фільми.

Нагороду «Кращий фільм» отримала команда житомирської загальноосвітньої школи №19 за роботу "Не плач...". Приз глядацьких симпатій здобула загальноосвітня школа № 22 з фільмом " Моя сила - сім'я".

«Фішка фестивалю в тому, що він є тематичним. Ми задумуємось над певною темою, розкриваємо її повністю і можливо це змінить чиєсь життя. Найкращий фільм обирався за багатьма критеріями, це зокрема: хороший сценарій, робота команди, монтаж та відео зйомка. В наступному році ми хочемо зробити невеличку перерву і готуватися до того, щоб робити всеукраїнський кінофестиваль. Зараз ми думаємо про те, щоб перенести зйомки на період весна – осінь, аби  діти могли знімати, коли на вулиці тепло і коли картинка набагато яскравіша»,  - розповів голова ГО «Творча студія «ДрімСтеп» Богдан Яремчук.

Ярослава Туктагулова

 
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up