На Житомирщині продовжується робота зі створення системи укриттів у закладах освіти
В області продовжується робота зі створення системи укриттів у закладах освіти з урахуванням принципів безбар’єрності та доступності для маломобільних груп населення, включаючи осіб з інвалідністю.
На сьогодні з 1 303 закладів освіти Житомирщини у 1 223 облаштовано укриття, а саме в:
- 569 закладах загальної середньої освіти (з філіями) з 586;
- 543 закладах дошкільної освіти з 603;
- 29 закладах фахової передвищої та вищої освіти;
- 18 закладах професійної (професійно-технічної) освіти;
- 64 закладах позашкільної освіти з 67.
При Житомирській ОВА утворено комісію, яка здійснювала погодження формату освітнього процесу для кожного закладу індивідуально незалежно від форми власності та підпорядкування.
Для створення безпечних умов навчання та виховання у закладах освіти вже спрямовано майже 500 млн. грн на ремонт, реконструкцію та облаштування укриттів, це кошти з обласного бюджету, місцевих бюджетів територіальних громад, державна субвенція на облаштування укриттів у закладах загальної середньої освіти, кошти спеціального фонду закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, спонсорські кошти та міжнародних партнерів.
Зокрема, державна субвенція на облаштування укриттів допоможе повернути дітей у школи. Завдяки екосистемі DREAM можна швидко подати заявку в електронному кабінеті. А проєкти повторного використання спрощують підготовку заявок.
Для того, щоб полегшити освітнім закладам розробку та проєктування укриттів, було розроблено проєкти повторного використання, розраховані на різну кількість учнів, з дотриманням стандартів безпеки та інклюзивності.
Різні модифікації проєктів доступні на сайті “Моя фортеця“, а також в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ).
Владимир Туленко
Людмила Блащук
Чому вони не гуртуються , щоб вимагати справедливості?
Хто за них це робитиме?
Тільки гуртом можна подолати систему
Наталія Вербовська reply Людмила Блащук
Наталія Вербовська
Ігор Найда reply Наталія Вербовська
Наталія Вербовська reply Наталія Вербовська
Ігор Найда reply Наталія Вербовська