Сьогодні - Міжнародний день сім'ї. Щиро вітаємо наших читачів і бажаємо сімейного щастя!

Сьогодні - Міжнародний день сім'ї. Щиро вітаємо наших читачів і бажаємо сімейного щастя!

Адже родина - це найголовніше в житті кожної людини, тому що тільки в сімейному колі ми отримуємо справжню любов і затишок.

Це свято в Україні досить молоде, його відзначають щороку 15 травня з 2012-го року. У 1993 році Генеральна асамблея ООН прийняла постанову, що починаючи з 1994 року 15 травня щорічно відзначатимемо Міжнародний день сім'ї. Традиційно, цей день заведено проводити у колі найближчих – у колі сім'ї. 

Принагідно нагадуємо, що 8 червня редакція "20 хвилин" проводить грандіозне Свято Дитинства для всієї родини - на літній естраді «Ракушка» у Шодуарівському парку. Початок об 11:00.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up