Світлана Скляр - Всі Статті (474)

Журналісти «20 хвилин» продовжують спілкуватися з депутатами Житомирської міської ради у рамках проекту «Твій місцевий депутат» та дізнаватися про їхні здобутки, які пішли на користь житомирянам.

В області стартував набір на посади дільничних офіцерів поліції Житомирщини. Взяти участь у конкурсі запрошують усіх охочих. 

Журналісти «20 хвилин» продовжують спілкуватися з депутатами Житомирської міської ради у рамках проекту «Твій місцевий депутат» та дізнаватися про їхні здобутки, які пішли на користь житомирян.

Майже рік тому шляхом обрання житомиряни делегували місцевих депутатів представляти свої інтереси на міському рівні.

Підвісний міст, який знаходиться в парку ім. Ю. Гагаріна, підсвітять, а підрядник виправить усі недоліки ремонту.

Останні два місяці виявилися шоковим для водіїв: ціна на популярний пропан-бутан стрімко зросла. Відтак на початку липня на Житомирщині середня ціна на газ складала 7,90 грн за літр. Наразі доведеться віддати понад 13 грн.

Вже майже місяць на Житомирщині «пустує» крісло губернатора. Однак нещодавно з’явилися чутки про можливе призначення на посаду голови Житомирської ОДА віце-прем’єра, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

У понеділок 5 вересня Сергій Машковський під час прес-конференції, розповів про причини свого звільнення з посади голови Житомирської облдержадміністрації.

До Дня міста з 2 до 4 вересня містом їздитиме екскурсійний ретро-трамвай, який кататиме пасажирів безкоштовно.

Нещодавно Держгеокадастр у Житомирській області знову отримав нового очільника. Однак чи надовго він затримається – покаже час, оскільки цю посаду вважають, м’яко кажучи, нещасливою.

keyboard_arrow_up