У Житомирі відбулося перше засідання Окружної виборчої комісії

У Житомирі відбулося перше засідання Окружної виборчої комісії

19 лютого відбулося перше засідання Окружної виборчої комісії №62 з виборів Президента України.

Відповідно до Закону України «Про вибори Президента України» та Постанови Центральної Виборчої Комісії від 27 грудня 2018 року № 253 «Про початок виборчого процесу чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року» комісія вирішила перші технічні питання. Крім того, члени комісії відповідно до Закону прийняли персональну присягу Члена виборчої комісії.

Крім членів комісії, на засіданні буди представники засобів масової інформації та представники Міжнародної місії спостереження за виборами Президента України від ОБСЄ/БДІПЛ.

Нагадуємо, що відповідно до частини третьої статті 17 Закону України «Про вибори Президента України» виборчий процес чергових виборів Президента України розпочинається за дев’яносто днів до дня голосування. Центральна виборча комісія оголошує про початок виборчого процесу шляхом прийняття рішення не пізніш як за дев’яносто один день до дня голосування.

На даний час на вулицях міста ми можемо спостерігати, що повністю все заполонили палатками з передвиборчою агітацію, а на білбордах кандидати обіцяють практично рай на землі. Але чим все це закінчиться, говорити ще дуже рано, тому чекаємо на вибори. Єдине, в чому всі кандидати згодні, те, що вибори будуть дуже складними та буде застосовано дуже багато сумнівних політтехнологій та фальсифікацій.

Руслан Мороз

 

Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up