Житомиряни «одягнули» Сергія Корольова у вишиванку. Фото

Житомиряни «одягнули» Сергія Корольова у вишиванку. Фото

"Одягати" Сергія Корольова у вишиванку під час свят стане новою житомирською традицією.

 

У Житомирі 18 квітня у честь Всесвітнього дня вишиванки на постамент видатного авіаконструктора одягнули величезну вишиванку. Відтепер Сергій Корольов "відзначатиме" державні та народно-патріотичні свята у вишиванці, що стане новою житомирською традицією. Цю ідею запропонував голова облдержадміністрації Ігор Гундич. Задум популяризує український етнічний символ.

Можновладець говорить, що вишиванка нині - не просто одяг, а символ українця, генетичний код нації, стильна етнічна прикраса, мода, на яку не проходить сотні років.

«У цей день навіть Сергій Павлович Корольов одягнув вишиванку і не зніме її як мінімум до завершення днів Європи. Тепер це буде житомирською традицією – не тільки у День вишиванки, а й на кожне велике державне чи народно-патріотичне свято», - зазначив Ігор Гундич.

Вишиванку одягнули на Сергія Корольова тому, що саме він зробив відомим наше місто на весь світ. Житомиряни вважають, що така новинка є гарною ідеєю, а те що у вишиванку вдягли таку видатну людину, просто вражає.

«Я особисто обожнюю національний одяг. Свою дитину я ще змалку привчаю любити свій край і те, чим ми можемо пишатися. І дійсно, коли у такий день роблять щось цікаве і нове, то саме тоді тіло просто переповнює гордість за своє місто і країну…», поділилась житомирянка Олена.

Над виготовленням та пошиттям вишиванки для пам’ятника Сергія Корольова працювали три житомирські майстрині. Над такою красою трудилися трохи більше тижня. Якщо за розмірною сіткою найбільший розмір 3 XL, то розмір цієї вишиванки становить як мінімум 10 XL. Придбали її за кошти спонсорів.

Саме з такої нагоди житомиряни та гості міста зробили спільне символічне фото із керівництвом облдержадміністрації на майдані ім. С.П.Корольова.

Марина Михальчук

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up