Житомирські кондуктори незабаром можуть залишитися без роботи

Після повноціного впровадження електроного квитка за допомогою валідаторів  в електротранспорті кількість кондукторів житомирського ТТУ зазнає скорочення.

 

Житомирські кондуктори незабаром можуть залишитися без  роботи

Міська влада обіцяє, що зекономлені кошти підуть на підняття зарплатні водіям тролейбусів. Про це у коментарі журналістам розповів міський голова Сергій Сухомлин.

«Дійсно, впровадження валідаторів в електротранспорті призведе до скорочення кількості кондукторів. Рашіне ми  говорили про те, що перших півроку, поки працюватиме система електроного квитка, кондуктори працюватимумуть паралельно з валідатором. Надалі відбуватиметься поступове скорочення і введення бригад, які контролюватимуть безквиткових пасажирів», - розповів Сергій Сухомлин.

Відповідно, скорочення кондукторів зекономить фонд заробітної плати ТТУ, а своєю чергою допоможе підняти зарплату водіям .

«Хоча цьогоріч ми вже її підняли до 6 тисяч гривень та  цього не достатньо. Водії працюють по 8 годин на старій техніці, це дуже важко. Тому заробітна плата водіїв має бути 8 тисяч гривень, а в залежності від класу, стажу - і  до 12 тис грн. Тільки з такою заробітною платою ми зможемо зберегти водіїв, аби вони не поїхали, наприклад, до Києва чи Польщі», - наголосив міський голова.

Нагадуємо, з 4 серпня вулицями Житомира їздить новий модернізований тролейбус вартістю близько мільйона гривень. 

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up