Військовослужбовці Житомирщини отримали 174 квартири від держави

Військовослужбовці Житомирщини отримали 174 квартири від держави

За минулі три роки 174 родини військовослужбовців були забезпечені власним житлом на Житомирщині, - повідомляє прес-служба ОДА

Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич відвідав родину Дениса та Ольги Ломак. Подружжя нещодавно придбало двокімнатну квартиру в Бердичеві за рахунок допомоги від держави.

Денис рік прослужив в зоні АТО в рядах 95-ї аеромобільної бригади. За станом здоров’я був відправлений на пенсію. Раніше Ломаки жили в одній кімнаті без зручностей, - розповідає подружжя.

«Дуже вдячний, що держава не забуває про своїх хлопців, які воюють на фронті. Наша родина, як раз, тому приклад. Зараз ми нарадуватися не можемо нашою новою оселею. Моя дружина чекає на первістка і ми дуже раді, що зможемо виховувати малечу у власній квартирі», - тішиться майбутній батько.

Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич каже, що держава продовжить нарощувати темпи із забезпечення житлом військовослужбовців.

«За минулі 3 роки Житомирщина отримала від держави 116 млн грн на придбання житла для родин загиблих та військовослужбовців. Загалом ми забезпечили 174 родини власним житлом. Президент України Петро Порошенко поставив чітке завдання, щоб спрямувати максимум зусиль для забезпечення військових житлом», - підкреслив Ігор Гундич.

Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up