Виконком скасував документи на скандальний МАФ... з другої спроби

Минулого тижня ми розповідали про тимчасову споруду на Чуднівській, котра не лише зчинила «переполох» на виконкомі, а й зібрала цілу робочу групу, оскільки місцеві мешканці виступили категорично проти такого «сусідства».

 

Виконком скасував документи на скандальний МАФ... з другої спроби

Нагадаємо, що 15 червня на виконкомі здійнявся скандал з проводу МАФу, який почали встановлювати за адресою: вул. Чуднівська, 129 Б. У результаті створили робочу групу, котра, ознайомившись з об’єктом і законодавством України, дійшла висновку, що дозвільні документи були оформлені всупереч нормам.

З огляду на це вже на наступному засіданні міськвиконкому 21 червня відбувся повторний розгляд цього питання. Рекомендацію озвучив голова робочої групи, член виконкому Руслан Годований:

«Внести до розгляду на засідання виконкому рекомендацію робочої групи щодо прийняття відповідного рішення про надання доручення департаменту містобудування і земельних відносин міської ради стосовно скасування паспорту прив’язки тимчасового павільйону за адресою; м. Житомир, вул. Чуднівська, 129 Б, виданого ТОВ «ТД “Лазурний”». За це рішення на комісії проголосували 11 членів робочої групи, проти – 1.

Однак з першого разу проголосувати за скасування не вдалося – проти проголосував член виконкому Андрій Дяченко, аргументувавши свою позицію тим, що переконаний: якщо відміняти паспорт прив'язки, то на підставі кримінального провадження стосовно особи, яка його видала.

Здавалося б, питання вирішено і пройдено, оскільки по кілька разів на виконкомі одне й те ж не «товчуть». Але після розгляду «дитячих» питань на журналістів, які повернулися до зали, чекав сюрприз – міський голова повідомив, що рішення щодо скандального МАФу змінилося.

Після засідання Сергій Сухомлин прокоментував пресі:

«Виконком підтримав пропозицію повернутися до цього рішення і проголосував за скасування паспорта прив’язки по цьому об'єкту. Далі буде службове розслідування по діях департаменту архітектури. Якщо там є порушення законодавства – матеріали будуть направлені в правоохоронні органи».

Мер зізнався, що переголосувати – це була його спонтанна ініціатива в якості виправлення помилок, яких припускаються органи місцевого самоврядування: «Це питання важливе для людей, які там мешкають, важливе для підприємців, які стоять там, ззаду. Ми відпрацювали те, що недоопрацювали раніше».

Під час повторного голосування всі члени виконкому проголосували «за», один утримався. У рішенні також прописали пункт зобов’язати КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» прибрати тимчасову споруду і навести на цій території порядок.

Цікаво, які результати дасть службове розслідування і що чекає на посадовця, котрий, власне, і видав паспорт прив’язки всупереч законодавству?

Анастасія Кузьмич

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up