Виконком скасував документи на скандальний МАФ... з другої спроби

Минулого тижня ми розповідали про тимчасову споруду на Чуднівській, котра не лише зчинила «переполох» на виконкомі, а й зібрала цілу робочу групу, оскільки місцеві мешканці виступили категорично проти такого «сусідства».

 

Виконком скасував документи на скандальний МАФ... з другої спроби

Нагадаємо, що 15 червня на виконкомі здійнявся скандал з проводу МАФу, який почали встановлювати за адресою: вул. Чуднівська, 129 Б. У результаті створили робочу групу, котра, ознайомившись з об’єктом і законодавством України, дійшла висновку, що дозвільні документи були оформлені всупереч нормам.

З огляду на це вже на наступному засіданні міськвиконкому 21 червня відбувся повторний розгляд цього питання. Рекомендацію озвучив голова робочої групи, член виконкому Руслан Годований:

«Внести до розгляду на засідання виконкому рекомендацію робочої групи щодо прийняття відповідного рішення про надання доручення департаменту містобудування і земельних відносин міської ради стосовно скасування паспорту прив’язки тимчасового павільйону за адресою; м. Житомир, вул. Чуднівська, 129 Б, виданого ТОВ «ТД “Лазурний”». За це рішення на комісії проголосували 11 членів робочої групи, проти – 1.

Однак з першого разу проголосувати за скасування не вдалося – проти проголосував член виконкому Андрій Дяченко, аргументувавши свою позицію тим, що переконаний: якщо відміняти паспорт прив'язки, то на підставі кримінального провадження стосовно особи, яка його видала.

Здавалося б, питання вирішено і пройдено, оскільки по кілька разів на виконкомі одне й те ж не «товчуть». Але після розгляду «дитячих» питань на журналістів, які повернулися до зали, чекав сюрприз – міський голова повідомив, що рішення щодо скандального МАФу змінилося.

Після засідання Сергій Сухомлин прокоментував пресі:

«Виконком підтримав пропозицію повернутися до цього рішення і проголосував за скасування паспорта прив’язки по цьому об'єкту. Далі буде службове розслідування по діях департаменту архітектури. Якщо там є порушення законодавства – матеріали будуть направлені в правоохоронні органи».

Мер зізнався, що переголосувати – це була його спонтанна ініціатива в якості виправлення помилок, яких припускаються органи місцевого самоврядування: «Це питання важливе для людей, які там мешкають, важливе для підприємців, які стоять там, ззаду. Ми відпрацювали те, що недоопрацювали раніше».

Під час повторного голосування всі члени виконкому проголосували «за», один утримався. У рішенні також прописали пункт зобов’язати КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» прибрати тимчасову споруду і навести на цій території порядок.

Цікаво, які результати дасть службове розслідування і що чекає на посадовця, котрий, власне, і видав паспорт прив’язки всупереч законодавству?

Анастасія Кузьмич

Коментарі
16:55 «Інтер» покаже скандальний серіал про Папу Римського 16:30 Що подивитися на вихідних 16:01 Як зміниться відповідальність за порушення правил паркування? 15:40 В області розпочинається перевірка пасажирського транспорту та перевізників 15:33 Микола Васянович: «Годинку-дві поспали і працювати-працювати-працювати» 15:20 У Коростені поліцейські охорони затримали крадіїв у приватному будинку 15:00 У Коростені змагалися юні пожежні 14:45 У І кварталі до бюджетів Житомирщини надійшло майже 5 млн грн від продажу земель несільськогосподарського призначення 14:20 Прокуратура Житомирщини вимагає розірвати договір про закупівлю автобусів вартістю майже 2,4 млн грн, виготовлених на заводі країни-агресора 14:00 Європейські реформи в українському АПК 12:40 Африканська чума свиней: у Бердичеві та районі введено 40-денний карантин 12:19 Поліцейська охорона забезпечить ефективний захист від рейдерських захоплень 12:01 Житомиряни здобули 10 медалей на всеукраїнській спартакіаді з плавання серед дітей з інвалідністю​​​​​​​

Четверо молодиків спокусилися на хатнє добро та господарські речі у батьківському будинку жительки столиці.

У м. Полтаві відбулася конференція «Європейські реформи в українському АПК», на якій обговорювали вплив Угоди про асоціацію...

Сьогодні, ОСББ – ключовий партнер держави у впровадженні реформи ЖКГ та енергоефективності.

У місті Кам’янське (Дніпропетровська обл.) з 10 по 13 квітня 2018 року відбувалися фінальні змагання з плавання ХХV Всеукраїнської...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up