Від початку року експерти Держгеокадастру у Житомирській області опрацювали майже 5,7 тис. проектів землеустрою з інших областей

Від початку року експерти Держгеокадастру у Житомирській області опрацювали майже 5,7 тис. проектів землеустрою з інших областей

У 2019 році експерти органів Держгеокадастру Житомирщини прийняли до опрацювання 5 805 проектів землеустрою з інших областей.

На сьогодні фахівці опрацювали 5 682 проекти, з яких 4 245 отримали позитивний висновок і були погоджені експертами. Не отримали погодження через суттєві зауваження 1 437 проектів.

Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Бердичівському (729), Ружинському (656) Баранівському (647) та Новоград-Волинському (645) районах Житомирської області.

Фахівці територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області направили на погодження до інших областей 4 530 проектів землеустрою, в тому числі 3 387 проектів, що надійшли в онлайн-режимі через електронний портал e.land.gov.ua. Із загальної кількості на сьогодні експертами з інших областей опрацьовано 4 349 проектів.

У Житомирській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 21 особа.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Держгеокадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Держгеокадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up