В Україні стартував челендж #життябезбар’єрів

Мінрегіон у Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю закликав органи влади,  міністерства та облдержадміністрації долучитись до ініціативи відомства – челендж #життябезбар’єрів. 

В Україні стартував челендж #життябезбар’єрів

Метою челенджу є створення умов вільного доступу до органів влади для людей з обмеженими можливостями.

«Прибрати бар’єри в головах у людей! Бар’єри у суспільній свідомості!  Бар’єри у законодавстві, будівництві та архітектурі!  Створити простір рівних можливостей для людей з інвалідністю! Почати – з себе - з органів влади! В Мінрегіоні вже створили умови для комфортного доступу людей з обмеженими можливостями! Сьогодні у Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю закликаємо міністерства та відомства долучитись до нашої ініціативи. Першими прийняти наш челендж безбар’єрності пропонуємо Мінінфраструктури, МОЗ та ОДА». Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

У міністерстві повідомляють, що у них адаптовані приміщення для людей з інвалідністю, обладнані туалетні приміщення, встановлені тактильні дошки, від транспортної зупинки до входу прокладена тактильна плитка для людей з вадами зору.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up