Упродовж тижня шляховики Житомирщини ліквідували майже 21 тисячу квадратних метрів дефектів

У Службі автомобільних шляхів у Житомирській області звітують: за минулий тиждень на шляхах загального користування Житомирської області було усунено дефектів та пошкоджень на 20 668 квадратних метрах, з них на автомобільних дорогах державного значення – 16730 кв. м, решта – на шляхах місцевого значення.

 

Упродовж тижня  шляховики Житомирщини ліквідували майже 21 тисячу квадратних метрів дефектів

На даний час роботи з ліквідації ямковості проводяться на автомобільних дорогах: Н-03 Житомир-Чернівці, Р-02 Київ-Іванків - Овруч, Р-28 Виступовичі - Житомир, Р-31 Бердичів – Хмільник - Літин, Р-32 Кременець-Біла Церква - Ржищів, стартували роботи на М-07 Київ-Ковель-Ягодин.

Крім того, минулого тижня були виконані ремонтні роботи об’їзного шляху міста Овруч.

Тут було виконано роботи з аварійного ямкового ремонту та під шляхопроводом влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетону й встановлено бортовий камінь, що дало змогу ліквідувати аварійний стан покриття.

Тривають роботи й з поточного середнього ремонту шляху державного значення М-21 Житомир-Могилів-Подільський, де підрядною організацією вже влаштовано верхній щебенево-мастиковий шар асфальтобетону 13 кілометрів в одному напрямку.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up