У житомирському парку ім. Ю. Гагаріна з’явиться перший «Зелений лабіринт»

У житомирському парку ім. Ю. Гагаріна з’явиться перший «Зелений лабіринт»

У рамках проекту Бюджету участі  в парку з’явиться перший «Зелений лабіринт», який переміг у 2018 році на загальноміському голосуванні.  Загальна сума на реалізацію даного проекту – 1 435 000 грн.

Про це повідомила прес-служба міськради.

«Зелений лабіринт додасть парку відпочинку неповторний індивідуальний шарм. В рамках екскурсійних маршрутів та відвідування парку мешканцями міста та туристів з інших областей є реальна можливість побродити ходами лабіринту і навіть заблукати. Це стане одним з найбільш відвідуваних місць в Житомирській області, адже такого лабіринту в області ніколи не було», - зазначає  автор проекту Володимир Дяченко

Проектом передбачено висадження кущів, наприклад бірючини, буку, грабу, кизильника, самшиту, тиси або туй та облаштування пішохідних доріжок з відсипкою щебенем. А по центру лабіринту планується альтанка білого кольору зі зручними лавами для сидіння.

Коментарі (9)
 • Саша Лебедь

  Вход в лабиринт будет платный. Собирать деньги будут га побдержание биседкив центре дабиринта. Найди биседку. Я ору. Где дороги блять.?
 • Анатолий Петрович Ширченко

  Долбо...бы(по-другому ни как),значение слова лабиринт ,известно?Это раз.И!,не могу представить(даже внешне)человека входящего в Это,окромя душевно больного и желающего посрать "на природе".П.С.Даже для фейка слабовато,поцепите лучше"тарзанки"на парковых столбах))(((.
 • Александр Подик

  Ура! ... и  вишенкой на торте будет лабиринт
 • Надіія Троусковетска

  боже-боже!потом удивляются,как люди голосуют на выборах
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up