У центрі міста є поклади нафти? Чи кока-коли?

У центрі міста є поклади нафти? Чи кока-коли?

Жителі Житомира 15 серпня 2019 року стали свідками дивного явища.

 

У центрі міста на Михайлівській з фонтану замість чистої води били жовто-коричневі струмені, нагадуючи всім нафту. Тож фото диво-фонтану одне за одним почали з`являтися у Facebook. Житомиряни у коментарях не стримували емоцій. Кажуть, якщо з брудною водою у кранах помешкань вже змирилися, то щодо фонтану – це вже занадто.

Першим фото виклав у мережу житомирянин Сергій Полубінський. «Ось таку воду ми п’ємо… Фонтан на Михайлівський змінив колір», – підписав фото Сергій.

«Таке враження, що каналізацію прорвало. На фонтан мало схоже»; «Це якась кока-кола чи чай?»; «Кольоровий фонтан, як і обіцяли»; «Вода з очисних споруд пішла не в ту сторону… Жесть!»; «Нафта у Житомирі»; «Слава Житомирводоканалу!» – коментують містяни у соцмережах.

У «Житомирводоканалі» від «нафтового» фонтану у центрі міста відхрестилися. Керівництво місцевого водоканалу, як виявилося, про проблему не відає. Мало того, від фонтану на Михайлівській взагалі відхрестилося. Директор «Житомирводоканалу» Андрій Нікітін у коментарі ЗМІ зауважив: «Усі фонтани у Житомирі, а у місті їх п’ять, перебувають на балансі нашого підприємства, окрім фонтану на Михайлівській. Про те, що ви говорите, я вперше чую. Можу лише сказати, що закачати у фонтан брудну чи чисту воду ми технічно не можемо. Вона у системі не з центрального водопроводу і постійно циркулює. Вибачте, це не моя зона відповідальності».

Руслан Мороз

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up