Мережу освітлення оновили у Хорошівській ОТГ

Мережу освітлення оновили у Хорошівській ОТГ

Загальна протяжність нової мережі вуличного освітлення складає біля 6 км і знаходиться в селах Поромівка, Сколобів, Жовтнівка. А також до нового освітлення був підключенийт новий міст в селі Рижани.

Роботи в Хорошівській територіальній громаді проводяться за кошти місцевого бюджету із залученням фінансів із обласного бюджету та спонсорських коштів. Про це повідомляє експерт з комунікації Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Дмитро Клименко.

Замість старих ламп на 100-150 ВАТ громада закуповує менш затратні 30 ВАТ сучасні енергоефективні лампи. Весь проект обійшовся громаді в 150 тисяч, ще близько 50 тисяч виділив місцевий спонсор.

«Ми проводимо модернізацію освітлення та будуємо нові мережі, адже це економія на електроенергії, тому що замінюємо старі лампи на нові LED лампочки. Крім того це створює комфортні умови для громадян», - поділився Володимир Столярчук, голова Хорошівської ОТГ

У цьому році громада вже розпочала реалізацію проектів з будівництва мережі освітлення ще у 9 селах ОТГ загальною протяжністю близько 20 кілометрів.

«Ми розпочнемо з села Рижани. Для цього проекту необхідно провести обрізку дерев на центральних вулицях, що планується зробити найближчим часом із залученням. Потім на черзі села Грушки, Краївщина, Дворище, Ставки, Зубринка, Давидівка Суховоля, Дашинка. Роботи досить багато, але ми робимо для себе, тому і якість під контролем і намагаємось робити все оперативно», - зазначив Володимир Столярчук, голова Хорошівської ОТГ.

Бюджет цих проектів сягає приблизно 600 тисяч гривень. В першу чергу освітлення будуватимуть по трасах, які проходять через населені пункти, де активний рух.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up