Чергова трагедія на воді

18 червня в річці Уборть, що в Олевському районі, втопився хлопчик 2010 року народження. Відділення пожежно-рятувальної частини провело роботи по вилученню з води тіла загиблого. 

Чергова трагедія на воді

На місці з’ясувалося, що двоє братів 7-ти та 10-ти років вирушили на місцеву водойму. Старший з них залишився на березі, а менший пішов на мілину купатися. Однак ніхто не врахував, що дно має заглибини та неподалік швидка течія. Це і призвело до непоправного - несподівано хлопчик почав тонути. Старший брат побіг за батьками, які одразу викликали швидку допомогу та рятувальників.

Глибина річки, де купалася дитина, була близько 2,5 м. Старший брат орієнтовно показав, де потонув хлопчик. Один із рятувальників пірнув у воду і через деякий час віднайшов тіло дитини та підійняв його на поверхню.  

Управління цивільного захисту населення Житомирської облдержадміністрації повідомляє, що загалом з початку року водяна купіль відібрала життя у 8 осіб. 
Прохання до жителів області бути особливо обережними під час відпочинку на воді. Обирайте для купання лише спеціально відведені та обладнані для цього місця. А головне – в жодному разі не залишайте дітей без нагляду. 

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up