У робочі дні з 10.00 до 16.00 та у вихідні громадським транспортом Житомира можна користуватися без посвідчення

У робочі дні з 10.00 до 16.00 та у вихідні громадським транспортом Житомира можна користуватися без посвідчення

Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради 8 травня, - повідомляє сайт міськради. 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради вирішив:

«На період дії обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади перевезення пасажирів громадським транспортом здійснюється виключно при наявності посвідчення згідно форми, що додається, окрім робочих днів з 10.00 до 16.00 години та вихідні дні».

Користуватися міським громадським транспортом у будь-який час можна виключно за наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски, у тому числі, виготовлених самостійно).

В інший час, окрім робочих днів з 10.00 до 16.00 години та вихідні дні, наявність посвідчення в громадському транспорті залишається обов’язковою.

Нагадуємо: відповідно до рішення Уряду від 25 березня 2020 року https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-deyakih-aktiv-kabinetu-ministriv-ukrayini-239250320 під час карантину у громадському транспорті допускається кількість пасажирів, яка одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up