Біля Центру вертебрології висадили алею магнолій і троянд

Біля Центру вертебрології висадили алею магнолій і троянд

Алеї магнолій та троянд з’явилися сьогодні на території Центру вертебрології та реабілітації на Житомирщині.

Як повідомила прес-служба ОДА, висаджували дерева та кущі 13 квітня, у день загальнообласної толоки Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, голова ОДА Ігор Гундич, волонтери та працівники Центру.«Благоустрій навколо такого закладу є дуже важливим. Гарна природа, сучасний центр. Коли розцвітуть магнолія, троянди, вони радуватимуть людей і повертатимуть їх до життя Сьогодні і ця акція, і цей центр показує співпрацю центрального рівня та місцевої влади», – наголосив Геннадій Зубко.

«Толока сьогодні проходить на всій території області. У кожному районі ми прибираємо, садимо кущі і дерева. Чому у Центрі вертебрології? Тому що це той символ змін, який з’явився в області у минулому році, і є одним з небагатьох державних закладів такого типу, де надається допомога учасникам АТО. Ми хочемо, щоб вони відчували себе тут комфортно, тому благоустрій теж має подобатися. Магнолії і троянди будуть надихати тих, хто тут працює і проходить реабілітацію», – зазначив Ігор Гундич.

«Волонтери – це поклик серця, де потрібні – там і з’являємося. Як позвали – всі знають, що треба йти, рятувати природу, людей, допомагати владі. Тому що всі вміють на владу кричати, а давайте допоможе. Волонтери варті своєї роботи, з’явилися і зробили», – додала волонтер Олена Кашперко.

Висадили на території Центру алею з 10 магнолій, троянди та туї.

Коментарі (1)
  • Георгій Андріїв

    А ніззя оце саме зробить без віце-прем"єрів та губернаторів?! Ще б лєнточку кругом та перзидента з ножицями, слабо? )
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up