Спецтема: карантин

«20 хвилин» – партнер аналітичної платформи VoxUkraine: ексклюзивна інформація від провідних експертів країни

«20 хвилин» – партнер аналітичної платформи VoxUkraine: ексклюзивна інформація від провідних експертів країни

Аналітична платформа VoxUkraine презентувала новий проект VoxConnector, мета якого – поєднати експертів з економічних реформ і регіональні ЗМІ шляхом забезпечення локальних медіа ексклюзивними матеріалами про причини й очікуваний вплив реформ на кожного українця.

 

Команда проекту VoxConnector планує залучити до співпраці 200 регіональних редакцій, для яких створюватиме ексклюзивний контент різного формату (колонки експертів, коментарі, інфографіка, відео), щоб підвищити обізнаність українців щодо реформ у країні. Вже незабаром житомиряни отримуватимуть інформацію від провідних експертів країни «з перших рук» завдяки співпраці редакції газети «20 хвилин» з проектом VoxConnector.

Необхідність створення та функціонування цього проекту зумовлена недостатньою комунікацією між експертами, котрі можуть чітко пояснити суть реформ (але зосереджені в Києві) та пересічними українцями, котрі проживають у регіонах і черпають інформацію з місцевих ЗМІ (які, у свою чергу, не мають оперативного доступу до об’єктивної експертизи).

За даними TNS Україна, показник поінформованості громадян про прогрес реформ погіршився: відсоток українців, які нічого не чули про хід реформ, зріс з 13% у 2015 році до 18% у 2016 році.

Для вирішення цієї проблеми VoxUkraine спільно з «Центром економічної стратегії» та «Реанімаційним Пакетом Реформ» створили проект VoxConnector.

«Комунікація реформ з суспільством – невід’ємна складова їхнього успішного проведення. На жаль, люди втомилися від очікувань якісних трансформацій, які справді можуть змінити їхнє життя. Тому саме слово «реформа» у останній рік викликає все більше роздратування. Комерційні ЗМІ, орієнтовані перш за все на збільшення відвідування та переглядів, практично не приділяють увагу цій проблематиці. Ще гірша ситуація в регіонах, де заангажованість вища. Окрім того, там бракує експертів. Саме тому VoxConnector – надзвичайно необхідний проект, на який ми – РПР як коаліція, яка вже майже три роки «прогризає» шлях для реформ, покладає величезні сподівання», – зазначила Ірина Соломко, керівник відділу комунікацій РПР.

Окрім «однобічної» подачі матеріалу, передбачений і зворотній зв’язок. VoxConnector буде також і роз’яснювати певні події на запит регіональних ЗМІ. «Нас найбільше цікавить, як це відбувається у населених пунктах, віддалених від Києва. Нам важливо мати зворотній зв’язок не лише для розуміння цікавий чи не цікавий текст ми підготували, а й щодо того, над чим нам працювати, на що звернути увагу, це буде більш ефективно», – вважає виконавчий директор «Центру економічної стратегії», член ради «Реанімаційного пакету реформ» Гліб Вишлінський.

Проект VoxConnector здійснюється за фінансової підтримки «Фонду розвитку ЗМІ» Посольства США в Україні. Як уже зазначалося вище, його співорганізаторами разом із VoxUkraine є «Центр економічної стратегії» та РПР («Реанімаційний пакет реформ»).

РПР планує посилити експертну спроможність проекту – вже напрацьовано базу експертів, яких буде активно залучено до створення матеріалів для регіональних ЗМІ.

 
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up