Житомирські прикордонники разом з поліцією затримали браконьєрів, які ловили рибу поблизу зони відчуження

Житомирські прикордонники разом з поліцією затримали браконьєрів, які ловили рибу поблизу зони відчуження

У неділю, 21 травня, прикордонниками відділу «Млачівка» Житомирського загону та співробітниками Національної поліції зони ЧАЕС під час несення служби на контрольному посту «Поліське» зупинили автомобіль «Нива». 

В ході огляду транспортного засобу правоохоронці в багажному відділенні виявили риболовецькі сітки та свіжо виловлену рибу.

В ході подальшого з’ясування обставин було встановлено, що 36-ти та 29-ти річні жителі міста Овруч та Овруцького району здійснювали незаконний вилов риби поблизу зони відчуження в річці Уж забороненими знаряддями лову.

Риболовецькі сітки загальною довжиною 300 метрів та незаконно здобуту рибу різних видів вилучено співробітниками Національної поліції. Попередня сума завданого збитку державі склала близько 10 тисяч гривень.

Відео дня

Показується IMG_3218.jpg

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:40 Судитимуть двох операторок АЗС з Житомира, які через дисконтні картки привласнювали гроші клієнтів 12:21 Збірна ветеранів з веслування на човнах «Дракон» провела контрольне тренування перед чемпіонатом світу 12:11 Розпочалася 27-ма позачергова сесія Житомирської обласної ради 12:00 Цікаве про морозиво Від читача 17:02 Онлайн-шахрайство в Житомирі: як молодь усе частіше стає не жертвою, а співучасником. 11:38 Писати мотиваційні, які працюють. Житомирських підлітків навчатиме кар’єрна консультантка — деталі 11:20 У 55 багатоповерхівках капітально відремонтують ліфти та електромережі 11:00 Викрали пальне на майже 700 тис. грн – прокуратура передала до суду справу проти організованої злочинної групи photo_camera 10:38 18 ракет та близько 400 дронів - росія завдала масований комбінований удар по українських містах photo_camera 10:21 Де відновлюватися ветеранам та ветеранкам: Центр ініціатив «Повернись живим» створив онлайн-мапу спеціалізованих локацій у Житомирській області 10:00 У Пулинах на очах в товариша потонув 30-річний чоловік 09:40 11 танків, 38 артсистем і 920 військових - втрати росіян за добу 09:21 Оперативна інформація станом на 08:00 10.07.2025 щодо російського вторгнення 09:00 10 липня: який сьогодні день, свято, прикмети, традиції, погода у Житомирі 17:54 Зарплати зросли, а українці збідніли: причини проаналізував НБУ 17:32 Укренерго закликає заощаджувати електроенергію у вечірній час 16:39 Як переселенцям у Житомирі отримати компенсацію за зруйноване житло — нові правила «єВідновлення» пояснюють юристи 16:31 На вулиці Бориса Тена завершується поточний ремонт асфальтобетонного покриття трамвайних колій 16:00 15-річний мотоцикліст травмувався після зіткнення з деревом у селі Вчорайшому 15:40 Житомирську обласну лікарню відвідали іноземні фахівці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up