Бердичівські поліцейські затримали викрадача автомобіля

Бердичівські поліцейські затримали викрадача автомобіля

Намагаючись втекти від правоохоронців на чужому ВАЗі, 37-річний чоловік вчинив ДТП та втік. Уже за кілька годин його розшукали та затримали бердичівські оперативники карного розшуку.

Нині чоловік перебуває під арештом. Триває досудове розслідування, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

12 лютого близько 5:00 поліцейські, які патрулювали вулиці м. Бердичева, помітили автомобіль ВАЗ-21011, водій якого порушив Правила дорожнього руху. Керманич не зупинився на вимогу правоохоронців, а навпаки змінив напрямок руху та, збільшивши швидкість, поїхав у сторону м. Житомира. Поліцейські розпочали переслідування.

На 107 км автошляху Бердичів-Житомир, неподалік с. Реї, утікач не впорався з керуванням, з’їхав у кювет та перекинувся, а потому вибрався з авто та втік з місця події.

Під час подальшої перевірки поліцейські з’ясували, що  транспортний засіб належить 20-річному жителю Житомирського району, однак про ДТП та інші обставини він дізнався від самих правоохоронців. У свою чергу, парубок пояснив, що звечора приїхав до м. Бердичева і залишив свій автомобіль на ніч на вулиці неподалік будинку, де зупинився.

Відомості про подію було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України. У ході проведених заходів оперативники карного розшуку встановили особу чоловіка, причетного до правопорушення. За кілька годин його розшукали у м. Бердичеві та доставили до поліційного відділу.

- Затриманому, 37-річному жителю Олевщини, оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Судом йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави, – повідомив начальник Бердичівського відділу поліції Олег Мельничук. - Крім того встановлено, що чоловіка також розшукували наші колеги з Київщини за вчинення аналогічного правопорушення.

Нині триває подальше досудове розслідування. Законодавством за такі дії передбачено покарання у вигляді штрафу від 1000 до 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від 3 до 5 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:00 Як зберігати ліки під час відключень електроенергії 11:01 У Житомирі народилася трійня — дві дівчинки та хлопчик 10:03 У ДТП поблизу Оліївки травмовано чотирьох людей 09:00 15 листопада: все про цей день, яке церковне свято, що не можна робити і погода у Житомирі Від читача 16:08 Протидія дезінформації та спаму. 16:51 Факт засмічення земельної ділянки у Житомирі підтверджено інспекторами Пункту екологічного контролю 16:00 На Ємільчинщині запрацював підрозділ добровільної пожежної команди 15:43 Всесвітній день боротьби з діабетом. Акція здоров’я у Житомирі. ВІДЕО play_circle_filled 15:20 У Звягелі в ДТП травмовано пенсіонерку 15:01 Більше 7 тисяч родин скористалися програмою “Пакунок школяра”. Встигни доєднатися play_circle_filled 14:38 14 листопада - Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом 14:21 Діти пільгових категорій області вирушили до Міжнародного дитячого центру «Артек» 14:00 Здійснювала господарську діяльність у взаємодії з державою-агресором – заочно засуджено жительку Херсонщини до 5 років ув’язнення 12:37 Світла пам’ять Віталію Федоровичу Ставинському 12:21 СБУ затримала іноземця, який на замовлення фсб наводив атаки рашистів по енергооб’єктах біля Хмельницької АЕС
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up