У «Житомиртеплокомуненерго» розповіли, чому планують підвищити тарифи на тепло

У «Житомиртеплокомуненерго» розповіли, чому планують підвищити тарифи на тепло

КП «Житомиртеплокомуненерго» у вівторок, 18 вересня, опублікувало на своєму сайті проект нових тарифів.

Необхідність підвищення тарифів комунальне підприємство пояснює зростанням цін та тарифів на електроенергію. Про це у коментарі «20 хвилин» розповіла начальник планово-економічного відділу КП «Житомиртеплокомуненерго» Вікторія Весельська.

За словами керівника відділу, підняти тарифи планують, аби привести їх до економічно обґрунтованого рівня.

«Метою перегляду тарифів, які введено в дію з 01.11.2017 р. рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради № 954 від 11.10.2017 р. є приведення їх до економічно обгрунтованого рівня у зв’язку з ростом цін та тарифів на електроенергію, матеріали, хім. реагенти, ПММ, ростом вимог до мінімальних гарантій з оплати праці, зміною ставок податків та зборів, підвищенням вартості послуг сторонніх організацій, зниженням обсягів реалізації. Все це у значній мірі вплинуло на ріст собівартості одиниці послуги, та призвело до збиткової діяльності», - розповіла Вікторія Весельська.

Крім того, у «Житомиртеплокомуненерго» повідомили, що на сьогодні діючі тарифи на теплову енергію та на послуги з централізованого опалення, постачання гарячої води не відшкодовують фактичних витрат на їх виробництво.

Відповідно до наведених в оголошенні розрахунків, КП «Житомиртеплокомуненерго» планує підвищити тарифи на теплопостачання для населення на 12%.

Зауваження і пропозиції щодо наміру змінити тариф на теплову енергію та на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води приймаються письмово за адресою підприємства: вул. Київська, 48 каб. № 5  м. Житомир протягом 14 календарних днів з 17 вересня 2018 року, - йдеться в оголошенні.

Алла Герман

0
0
3
3
Коментарі (1)
  • Dennis Korzun

    Ну що дочекались чергового покращення від команди Вальцмана!!! Все ще попереду!!!
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up