Минулої ночі у місті використали 70 тонн суміші та 10 тонн солі

В ніч з 3 на 4 грудня на вулицях міста працювала механізована протиожеледна бригада, до складу якої входили 5 піскорозкидачів, 3 плужнощіточних автомобілі, 1 екскаватор.

Минулої ночі у місті використали 70 тонн суміші та 10 тонн  солі

 

Крім того, на прибиранні вул. Михайлівської та тротуарів вулиць міста працювало 3 Хако.

З метою недопущення збоїв в роботі громадського транспорту в ранкові часи,  плужно-підмітальною технікою першочергово виконувалось згрібання та підмітання снігу з проїжджої частини головних транспортних вулиць та вулиць, по яких пролягають тролейбусні маршрути.

Для недопущення ожеледі на проїжджій частині та зменшення ризику аварійності 5 піскорозкидачів виконувало посипку проїжджої частини вулиць міста протиожеледною сумішшю.

В першу чергу проводилась посипка підйомів та спусків на мостах та шляхопроводах, аварійно небезпечних перехресть, після чого виконувалась посипка протиожеледною сумішшю підметених головних транспортних вулиць та вулиць по яких пролягають тролейбусні маршрути.

Всього в ніч з 3 на 4 грудня на вулицях міста було використано 70 тонн протиожеледної суміші та 10 тонн чистої солі.

Збоїв в роботі міського електротранспорту та громадського транспорту не було, на території міста забезпечено належне функціонування транспортного руху.

Вдень 4 грудня на вулицях міста працює:

-  4 піскорозкидачі;

- 2 плужнощіточних автомобілі;

- 2 навантажувачі (розчистка зупинок);

- 1 екскаватор;

- 10 мотоблоків «Тілбулгер».

В комунальному підприємстві «Зеленбуд» Житомирської міської ради на прибиранні скверів працює 68 працівників та задіяно 2 трактори.

В комунальному підприємстві «Експлуатація штучних споруд» Житомирської міської ради на прибиранні мостів та шляхопроводів міста працює 11 працівників  та задіяно 2 трактори. 

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up