І у святкові дні дорожники засипали ями на житомирських дорогах

І у святкові дні дорожники засипали ями на житомирських дорогах

Для підвищення безпеки руху та запобігання подальшої руйнації асфальтобетонного покриття, працівники КП «УАШ» та  приватні підрядні організацій продовжують ліквідовувати глибокі вибоїни.

З початку лютого вже ліквідовано 700 кв. метрів ямковості, - повідомляє прес-служба міської ради.

У святковий день 8 березня працівниками комунального підприємства було проведено заходи із ліквідації аварійної ямковості на наступних вулицях:

  • вул. Покровська;
  • проспект Незалежності;
  • вул. Велика Бердичівська;
  • Проспект Миру.

Виконуючий обов’язки начальника КП «УАШ» Дмитро Павлов повідомив:

«Наразі роботи з ліквідації аварійних ямковостей припинено. У квітні місці, як тільки погодні умови врегулюються ми розпочнемо виконувати поточний ремонт вулиць міста».

Нагадаємо, що КП «УАШ» на минулому тижні розпочало ліквідовувати ямковість  асфальтової кришкою (зрізаним асфальтом).

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up