У Житомирі триває ямковий ремонт вулиць

У Житомирі триває ямковий ремонт вулиць

У межах експлуатаційного утримання шляхів, тривають роботи з ліквідації аварійних дефектів дорожнього покриття на території міста.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

«Кожен момент, коли дозволяє погода, КП УАШ використовує для проведення робіт по ліквідації ямковості на дорогах міста. 

Повноцінні ремонти розпочнутися з наступного місяця. Найближчі кілька днів триватимуть роботи по ліквідації ям», - повідомляє заступник міського голови Дмитро Ткачук. 

Сьогодні комунальне підприємство виконує роботи по вулиці Чуднівській. Асфальтну суміш, яку використовують для ямкового ремонту доріг, виготовляють на комунальному підприємстві. Щодо технології - це  гарячий асфальт.

Нагадаємо, що роботи з усунення ямковості у місті розпочато з 7 лютого.

З початку лютого на дорогах міста усунено майже 700 квадратних метрів вибоїн.

Для інформації: аварійний ямковий ремонт – вимушений крок для забезпечення безпеки руху. Роботи з відновлення дорожнього покриття будуть розпочаті з приходом стабільного тепла.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up