У Житомирі самі мешканці продовжують знищувати екологію міста

У Житомирі самі мешканці продовжують знищувати екологію міста

В соціальній мережі Фейсбук, в групі «Мікрорайон Маликова, Житомир», оприлюднено звернення до мешканців району Маликова допомогти впізнати чоловіка, який забруднює річку фекаліями.

«Дорогі маликівці! Сум і біль просто розриває душу! Ви прибираєте зі своїми дітками сміття в нашому районі, навчаєте їх берегти і цінувати навколишню красу! А ось такі «погані» дяді плювати хотіли на Ваші старання!!! Для них головне в житті -т зовсім інші поняття, на жаль... Дядя приїхав на своїй вонючий машині, без стида і сорому злив біля річки, де ми прогулюємось з дітками, тонни фекалій, обізвав нас грубо усіма можливими нецензурними словами зі свого лексикону, і погрожуючи розправою, за те, що ми зробили фото, піднімаючи стовп пилюки, швиденько втік. Ми з чоловіком намагались поговорити, все марно, не давав навіть рота відкрити, кричав, як скажений, хоча видно було, що він не дуже радий, що його побачили і сфоткали. З цим треба щось робити. Давайте зробимо відомим цього «антигероя». Це наш район, це місце, де ми ростимо наших діток, , ми дбаємо про його чистоту!!! А такі нелюди мають так більше не поступати!» - йдеться в допису в Фейсбуці.

Нагадуємо, що забруднення навколишнього середовища тягне за собою відповідальність за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення – «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

За такі дії передбачено покарання у вигляді накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up