Революція

Сьогодні, 20 лютого, вся Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. До меморіальних заходів запрошують приєднатись...

Житомирянин, який був на Грушевського і відсидів домашній арешт, Юрій Хробуст: «Творчість рятує Україну від великого горя...

- Повістки у село принесли сліпим, кривим і клишоногим, - вигукували розгнівані жінки на акції протесту під стінами Дашківецької...

Події минулорічної давності, які відбулися у Києві, а пізніше отримали назву «Криваве Водохреще» або «Вогнехреще», стали...

У Житомирі розпочались протестні акції проти затримання Юрія Хорта

Сьогодні 14 січня о 12.00 під стінами ОДА зібрались активісти ГО «Чорний корпус», молодіжний актив «Правого сектору» та бійці батальйону «Азов», які нещодавно повернулись із зони бойових дій.

Вшанування Героїв

Вже найближчим часом у Житомирі, а також у інших містах області можуть з’являться алеї пам’яті Героїв України, а у столиці буде створено відповідний меморіальний комплекс.

21 листопада – річниця Євромайдану. Як це було у Житомирі? Фото

Майдан у Житомирі почався 22 листопада 2013 року: активісти оголосили початок о 15.00, максимальну мобілізацію очікували о 18.00. Акція проходила під гаслами «Україна йде до Європи» і «Я вибираю ЄС». Ввечері біля пам'ятника Корольову було близько 70 людей.

Генпрокурор погрожує майданівцям затриманнями

Генеральний прокурор Віталій Ярема попросить Міністерство внутрішніх справ і Службу безпеки України зробити все для встановлення правопорядку у центрі Києва та звільнення адміністративних будівель, зайнятих протестувальниками.

Євромайдан Житомира розходиться. Фото

Так, вслід за барикадами 10 березня активісти руху "Свої" зібрали революційний намет, який поставили 19 лютого, коли майданівці взяли ОДА.

Житомирські депутати хочуть дати оцінку ситуації в Україні на сесії обласної ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на 4 березня скликається позачергова двадцять перша сесія обласної ради 6 скликання.

Через події у Криму колегія прокуратури звернулася до співгромадян

Звернення до працівників прокуратури, правоохоронних органів, суду, органів державної влади і місцевого самоврядування, військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань України.

У Житомирі створюється Народне Ополчення

Депутат Житомирської облради Дмитро Кропачов на своїй сторінці в соцмережі написав, що 2 березня у Народне Ополчення Житомира записалось близько 100 людей плюс окремо загін 50 членів військово-історичних клубів.

На Віче у Житомирі прийняли резолюцію щодо Криму

Резолюція Народного Віче у Житомирі «Україна та Крим - єдині» від 2 березня 2014 року.

На Житомирщині ховали загиблого євромайданівця. Фото

У четвер, 27 лютого, у Володарську-Волинському Житомирської області поховали 38-річного Віктора Прохорчука – героя з «Небесної сотні».