У Житомирі розпочались протестні акції проти затримання Юрія Хорта

Сьогодні 14 січня о 12.00 під стінами ОДА зібрались активісти ГО «Чорний корпус», молодіжний актив «Правого сектору» та бійці батальйону «Азов», які нещодавно повернулись із зони бойових дій.
У Житомирі розпочались протестні акції проти затримання Юрія Хорта

Вимагаючи звільнення лідера «Народного трибуналу» Юрія Хорта(Павленка), якого тримають в СІЗО за порваний ним портрет президента,  радикально налаштовані молодики тримали банер з написом «Банда по-новому».

Нагадаємо , що вінницього активіста затримали 8 грудня. Йому інкримінують організацію масових заворушень та наругу над державними символами.

Житомирські активісти стверджують, що такі дії є наслідком антиукраїнської політики нової влади, називаючи останню ще гіршою, ніж при Януковичі.

Активіст  ГО «Чорний Квадрат» Андрій Блащинський: «Якщо влада думає, що ми постійно заплющуватимемо очі на її антиукраїнські політику,то вона помиляється. Настане час і з окопів повернуться ті, хто настраждався від цього режиму, який, за усіма показниками, ще гірший, ніж при Януковичі.

Те, що Юрія Хорта ще й досі тримають у СІЗО є результатом діяльності цієї влади».

Мітингувальники називають своє зібрання «соціально-революційним» та стверджують, що воно не буде єдиним – плануються неоднократні протестні акції проти затримання Хорта.

На завершення акції громадські активісти прочитали молитву за Україну.

Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up