Вшанування Героїв

Вже найближчим часом у Житомирі, а також у інших містах області можуть з’являться алеї пам’яті Героїв України, а у столиці буде створено відповідний меморіальний комплекс.
Вшанування Героїв

Постанова «Про увіковічення пам’яті Героїв України, що віддали своє життя за свободу і незалежність України» була прийнята Верховною Радою на пленарному засіданні, що відбулося 13 січня. За цю постанову 247 депутатів віддало свої голоси, всього було присутні 296 депутатів.

У текстовому документі, що був підготовлений екс–спікером Ради Олександром Турчиновим зазначається:

«З метою увіковічення пам'яті Героїв України, які ціною свого життя захищали свободу і незалежність України, її територіальну цілісність і недоторканність, Верховна Рада України постановляє:

1. Підтримати ініціативу громадськості про створення у центральній частині столиці України – місті – герої Києві, інших містах України Алеї пам'яті Героїв України.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України розглянути питання щодо створення у місті Києві відповідного Меморіального комплексу.

3. Рекомендувати Кабінету Міністрів України, місцевим державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування вжити необхідних заходів для створення у відповідних містах України Алеї пам'яті Героїв України».

Чинності постанова набирає з моменту прийняття.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up