Архітектурні рішення проектування будівель

Архітектурні рішення проектування будівель

Гармонійне поєднання функціонального, конструктивного і естетичного чинників дає в результаті не просто будівлю, а витвір архітектури, що відображає особливості своєї епохи.

З`ясуємо основні ознаки найбільш відомих архітектурних стилів будинків.

Класицизм

Класика вважається універсальним архітектурним стилем, оскільки її основним принципом є дотримання суворості у формах і лініях, пропорціональності і урівноваженості у фасадних композиціях.

Шале

Будинок в альпійському стилі ототожнюється з найкращими традиціями заміського житла, в якому кожен елемент архітектури і інтер'єру покликаний служити на благо комфорту своїх господарів.

Хай-тек

Такий архітектурний стиль наслідують прибічники сучасних тенденцій. Будинок в стилі хай-тек є, як правило, складною і хитромудрою конструкцією, де акцент ставиться на скло, метал і функціональну техніку.

Бароко

Архітектура у стилі бароко відрізняється пишнотою і помпезністю. Через дорожнечу будівництва і обробки такі будинки зустрічаються досить рідко. Будинок у стилі бароко нагадує розкішний палац з розфарбованими позолотою фасадами.

Модерн

В архітектурі стилю модерн представлений плавними, перетікаючими одна в одну лініями, в яких видимі натуралістичні мотиви.

Роблячи вибір на користь одного із стилів, не варто забувати про функціональність - усі предмети інтер'єру повинні вносити свій внесок у підтримку вибраного тону і зберігати упродовж довгого часу первинне враження від архітектурної композиції.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up