Плани на вихідні: що подивитися

Плани на вихідні: що подивитися

Пропонуємо переглянути дві кіноновинки цього тижня: драму "Мати!" режисера Даррена Аронофскіта та комедію "Ізі" режисера Андреа Маньяні.

"Мати!"

Сімейна пара живе прекрасним спокійним життям. ВОНА відновила старий будинок, кожну його деталь. ВОНА вселила в нього справжнє життя. Але ЙОМУ цього мало. Коли одного разу вночі в ЇХ будинок проситься переночувати старий незнайомець, ВІН без будь-яких коливань пускає цього мандрівника. Через деякий час приходить і жінка – др.ужина старого. І вони збираються затриматися довше, ніж на одну ніч. ВОНА не довіряє незнайомцям, щось від них відштовхує. ВОНА навіть знаходить фотографії свого чоловіка в сумці старого. Але ВІН, схоже, дуже хоче, щоб ЙОГО улюблений будинок знову був повний людей, знову жив. І він оживе.

"Ізі"

Відео дня

Багато років тому Ісідоро був неймовірно талановитим молодим гонщиком, який починав свою кар'єру в картингу. Але з часом у нього з'явилася дуже велика проблема – перспективний хлопець почав різко набирати вагу, що не могло дозволити йому бути гонщиком (через конструкції болідів і для більшої швидкості ця професія вимагає мінімальну вагу для пілотів). Дійшло до того, що Ісідоро не міг банально сісти в машину. Тепер йому 40 років, життя повільно йде до заходу. Але в один прекрасний день на горизонті з'являється брат Ісідоро, який пропонує йому цікаву, але незаконну і небезпечну роботу. Колишній гонщик повинен за дорученням родича перевезти із сонячної Італії в село на одній з вершин українських Карпат незвичайний вантаж – труну з тілом українського будівельника-гастрбайтера. Ісідоро чекає весела подорож.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:05 17 липня Житомирська міськрада збереться на позачергову сесію - винесене лише одне питання 16:45 Поліцейські завершили розслідування щодо водія-порушника, який кермував авто, хоча судом був позбавлений такого права 16:22 У червні патрульні Житомирщини склали 80 протоколів на водіїв, у яких виявили ознаки сп‘яніння 16:00 У Звягелі у задимленій квартирі вогнеборці врятували жінку Від читача 11:43 Проєкт "Брама" 15:40 Житомир 30 серпня долучиться до 8-го Всеукраїнського забігу памʼяті «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України»: як зареєструватися 15:26 Магічний «Парк Легенд» із велетнями та тролями відкрився у Житомирі (Новини компаній) 15:20 Рішення Уряду: Овруцький ліцей імені Андрія Малишка отримає майже 7.5 млн грн на модернізацію харчоблоків 15:00 Ті, що помстяться за кожен обстріл: як 14-й полк БпАК палить глибоку Росію 14:40 За позовом прокуратури суд витребував на користь Житомирської облради земельну ділянку площею 151 га 14:25 Синоптики попереджають про грозу, місцями - град, шквал 17 липня 14:00 Екологи перевірили Тетерів у місті Житомир: у річці - природнє цвітіння води 12:46 Держава повністю покриє навчання дітям захисників і захисниць І–III курсів ЗВО - Мінцифри 12:24 Що робити, якщо ви стали учасником ДТП, - коротка інструкція від патрульних Житомирщини 12:00 Урядом упорядковано повноваження Державної податкової служби України 11:40 У Житомирському районі горіло деревообробне підприємство: рятувальники 7 разів підвозили воду 11:20 Двом жителям Коростенського району, які незаконно вирощували коноплі та зберігали психотропні речовини, повідомлено про підозру 11:00 У Коростенському районі під час ліквідації пожежі виявили тіло чоловіка 10:40 «ЕтноВир на Виспі»-2025: традиції дбайливо бережемо, але курс – на розвиток! photo_camera 10:20 Неповнолітній юнак у центрі Житомира розрізав стіну торговельної палатки і викрав з неї 17 тисяч гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up