До кінця року житомирська влада планує «переселити» мамонта" та відкрити для відвідувачів будівлю колишнього магістрату

До кінця року житомирська влада планує «переселити» мамонта" та відкрити для відвідувачів будівлю колишнього магістрату

До кінця 2018 року повинна бути закінчена реконструкція та культурна трансформація магістрату під музей природи, де буде знаходитися житомирський мамонт, - повідомила прес-служба ОДА.

На цьому наголосив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич сьогодні, 4 травня, під час зустрічі з членами робочої групи та експертами з питань розвитку культури в області.

«Ми вже другий рік поспіль передбачаємо кошти на магістрат. У минулому році не було бачення, що з цією будівлею робити. Цьогоріч ми знову виділяємо кошти і маємо до кінця року відкрити його для відвідувачів. Тому на сьогодні головне завдання якомога швидше зробити проект, щоб запустити ремонтні роботи і встигну до кінця року все завершити», – зазначив Ігор Гундич.

Також він наголосив, що завдяки реформі децентралізації і громади, і область мають достатній фінансовий ресурс, щоб реалізовувати такі потужні і необхідні проекти.

Зустріч експертів та культурних менеджерів з владою проходить вже втретє. Над концепцією розвитку культури працюють культурні менеджери Людмила Зубко, Павло Гудімов, архітектор Андрій Хір, в.о. начальника управління культури та туризму ОДА Тетяна Парфентієва, представники культурних інституцій.

Сьогодні також долучилася до перетворення Житомира в культурний центр ландшафтний дизайнер з Харкова Марина Крячко, яка допоможе влаштувати «зелений» простір біля закладів культури так, щоб він був частиною культурних інституцій.

Учасники зустрічі обговорили можливість розвитку обласного академічного театру ляльок, реконструкції «Клітки» у КП «Парк» міської ради, створення магістратського саду і театрального скверу, реконструкцію краєзнавчого музею, магістрату, створення потужної картинної галереї та концепт-дизайн музею природи.

Крім того голова ОДА Ігор Гундич, заступник голови обласної ради Максим Вілівчук та житомирський міський голова Сергій Сухомлин підписали меморандум про співпрацю та взаємодію у культурній та туристичній сфері задля збереження та розвитку культурних надбань Житомирщини, а також поставили свої підписи на розробленому плані першого поверху музею природи.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:00 Київські митники передали музею на Житомирщині археологічні артефакти 6 тисячоліття до н.е. 14:40 Завдав близько 20 ударів ножем колишній: житомирські поліцейські відправили на лаву підсудних обвинуваченого 14:20 Пропаганда ворога намагається спровокувати в Україні паніку через нібито дефіцит продуктів, але жодного дефіциту не буде. Причин для паніки немає 14:00 Вітряна віспа: як захистити дітей Від читача 17:45 Фішингові посилання 12:39 У Житомирі на вулиці Березівській виявили випадок сказу 12:21 За минулу добу рятувальники Житомирщини ліквідували 26 пожеж, 19 із них — загоряння сухої трави photo_camera 12:00 Втратили понад чверть мільйона гривень за добу: звягельські поліцейські розпочали розслідування шахрайських схем 11:38 У Коростенській громаді тривають роботи з ліквідації наслідків атаки БпЛА photo_camera 11:20 У Житомирі під час форуму відзначили молодіжних лідерів області та посилили співпрацю задля розвитку регіону play_circle_filled 11:00 З 15 серпня у Житомирі зросте оплата за проїзд у маршрутках і електротранспорті 10:40 ДТП на проспекті Миру: травмовано водія легковика 10:18 Рятувальники ліквідовували наслідки ворожого обстрілу photo_camera 10:00 Вночі сили ППО збили 90 ворожих БпЛА 09:38 Оперативна інформація станом на 08:00 14.08.2026 щодо російського вторгнення 09:05 росія знову завдала удару по Житомирщині: постраждали об'єкт критичної інфраструктури та цивільне підприємство 09:00 14 серпня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 17:31 Делегати з Житомирщини взяли участь в першій зустрічі регіональних молодіжних конгресів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України 17:00 У Житомирі розпочали щорічну перевірку готовності закладів освіти до нового навчального року 16:39 Через півтора року повернувся на щиті до рідного Житомира Воїн Роман Бондарчук
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up