Євроінтеграція

Згідно Закону України, з 1 січня 2018 року українців зобов’язали сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти...

Найбільшою цінністю для громадян України є збереження миру. Це підтвердили 56.6% співгромадян Інституту Горшеніна в ході...

В Україні з’явилися широкі можливості в співпраці з ЄС. Однак брак досвіду та достатніх знань гальмує більшість євроінтеграційних...

З підписанням Угоди про асоціацію Україна долучилася до численних європейських програм і мереж. Однією з найважливіших з...

З метою надання допомоги у підвищенні кваліфікаційного рівня управлінських кадрів для сфери підприємництва за підтримки Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини реалізується Програма «Fit for Partnership with Germany» («Готові до співпраці з Німеччиною»), - інформують у Житомирській ОДА.

Україна та її регіони залучаються до системи міжнародної співпраці. Прикордонне співробітництво активно реалізується через спільні наукові, технічні, історичні, релігійні, торговельно-економічні, культурні та інші програми. Результат даної співпраці – прискорення соціально-економічного розвитку транскордонних регіонів, зміцнення співробітництва з ЄС, пришвидшення процесу європейської інтеграції, покращений міждержавний клімат.

Наприкінці січня Україна взяла участь у важливій події – Всесвітньому економічному форумі. Вітчизняні бізнесмени та урядовці робили все, аби зацікавити потенційних інвесторів: брали участь у дискусіях, виступали з доповідями про інновації, розповідали про інвестиційні можливості у приватних розмовах. Президент України Петро Порошенко зустрівся із найважливішими міжнародними партнерами – керівниками МВФ, Світового банку, ЄБРР та лідерами різних країн світу. Центр громадського моніторингу та контролю підсумував результати форуму для України.

З кожним роком питання якості питної води набуває все більшої актуальності. За останні двадцять років природне та технологічне старіння мереж та обладнання водоканалів, масове застосування побутової хімії, пластику, хаотичне захоронення відходів призвело до різкого погіршення води, яка потрапляє в наші домівки.

З моменту підписання Угоди про асоціацію, протягом перехідного десятирічного періоду, Україна взяла на себе низку зобов’язань, які стосуються поступового створення зони вільної торгівлі з державами-членами Європейського Союзу. Уряд проводить послідовну політику «гармонізації» вітчизняного законодавства в напрямку поглиблення співпраці нашої країни з європейськими інтеграційними об'єднаннями, що створює необхідні умови переходу до наступних стадій інтеграції, включаючи членство України в Євросоюзі. «Гармонізація» українських законів відбувається двома шляхами: перший – це приєднання до міжнародно-правових документів, які закріплюють міжнародні стандарти у певній галузі. Другий – ухвалення внутрішніх правових актів, положення яких відповідають нормам права ЄС.    

Одним із визначальних і реальних факторів поступу до Європи є інвестиційна привабливість країни, в якій розміщують свої підприємства потужні виробники сучасної продукції, вкладаючи в нову справу і територію доволі великий капітал.  

Три роки тому Україна зробила впевнений крок на шляху до поступового зближення з Європейським Союзом. Влітку 2014 року було підписано Угоду про асоціацію – міжнародний договір, який дає змогу перейти від простого співробітництва з країнами-членами ЄС до політичної асоціації та економічної інтеграції. Його підписання передбачає посилення співробітництва майже в усіх сферах людської діяльності (також й у сферах освіти, науки та технологій).  

«Живи Житомиром – створюй Житомир» - під таким гаслом стартував Другий форум інтегрованого розвитку міста, до якого долучилися влада міста і активні житомиряни. 

Вчора, 11 вересня, у рамках проведення Другого форуму інтегрованих міст, організованого за сприяння німецької урядової компанії GIZ, у Житомирі було відкрито "Інформаційний центр інтегрованого розвитку".

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up