Євроінтеграція

Євроінтеграція

Учора лідери Європейського Союзу погодилися розпочати переговори про вступ України до Співдружності. Це історична перемога, до якої Україна пройшла довгий шлях з 2014 року, коли було підписано політичну й економічні частини Угоди про асоціацію. 

Війна докорінно змінила життя нашої героїні, як і багатьох українців, які були змушені покинути рідні домівки, улюблені роботи, рідних і друзів.

Цьогоріч Житомирська обласна бібіліотека для дітей та юнацтва стала ініціатором, а також долучилася до низки заходів, що популяризують Україну у Європі і чітко вказують, куди ми прямуємо.

У двох навчальних закладах Житомира завершилися відновлювальні роботи в межах проєкту ПРООН «Відновлення інфраструктури в постраждалих від війни регіонах України» (ECHO4SCHOOLS-UA: Build Back Better). 

Посольство Естонії у Франції підтримало Україну, організувавши благодійний захід, який пройшов у форматі аукціону. Лотами були малюнки українських дітей, намальовані під час конкурсу «З Україною в серці», який відбувся на початку цього року.

Минулої суботи, 11 листопада 2023-го року, на території Хорошівської громади пройшов Другий форум громад Житомирщини.

Житомирський державний університет імені Івана Франка за підтримки Європейського Союзу розпочав проєкт “Європейська інтеграція та Україна: історична пам`ять та міграційні виклики”.  

1000 українських жінок, які вимушено виїхали через війну за кордон, або є внутрішніми переселенками, зможуть пройти безоплатне навчання у сфері креативних та IT-індустрій.

Сьогодні Житомирщину відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Мартін ЄҐЕРЕМ.

Масажний трисекційний стіл з електропідйомом СМЕ-1, тренажер для кінезітерапії МТБ-4 та парамобіль зі статично-динамічним модулем надійдуть лікарні Романівської громади.

keyboard_arrow_up