Євроінтеграція

Євроінтеграція

На саміті Європейської Ради 23 червня лідери країн Євросоюзу ухвалили історичне для нас рішення. Україна отримала статус кандидата на вступ до Євросоюзу.

Зближення України та ЄС вимагає спільних кроків задля боротьби з російським вторгненням. Єврокомісія запроваджує ряд кроків для розвитку альтернативної енергетики та енергозбереження та зменшення залежності від російського газу, що є актуальними і для українських громад.

Країни Європейського Союзу підтримали Україну, спростивши доступ вітчизняних товарів на європейський ринок.

Цьогоріч День Європи співпав з річницею загальноєвропейської навчальної програми, можливості якої, у відповідь на військову агресію, значно розширили для наших громадян.

Спроби тисяч біженців прорватися на територію Польщі змусили посилити охорону українсько-білоруського кордону. Особливого значення набула співпраця та обмін інформацією між прикордонниками України та країнами Євросоюзу, започаткована завдяки проєктам з переходу на стандарти НАТО.

Завдяки інтеграції України до ЄС та запровадженню цифрових рішень громадяни можуть знову вільно мандрувати та працювати в усіх країнах Євросоюзу

Певно жодна галузь не може зрівнятися за швидкістю розвитку зі сферою електронних послуг. І на шляху до цифрової економіки Україні вдалося зробити суттєві зрушення.

Україна має міжнародні зобов’язання стосовно захисту прав дітей, включаючи права дітей з інвалідністю. В цьому році, під час звітування України перед Комітетом ООН з прав дитини, питання ДІ буде розглянуто як одне з ключових питань з прав дітей в Україні.

Рівень промислового травматизму в Україні залишається надзвичайно високим. Із затвердженням Концепції реформування системи управління охороною праці в Україні держава визнала актуальність даної проблеми. Однак наскільки дані зміни мали позитивний вплив на місцевому рівні та чи можна говорити про наближення українських роботодавців до європейських стандартів безпеки

Переймаючи провідний досвід в управлінні та раціональному використанні лісів, вдасться розкрити потенціал регіону з новими можливостями для розвитку місцевих громад

keyboard_arrow_up