Євроінтеграція

Євроінтеграція

Спроби тисяч біженців прорватися на територію Польщі змусили посилити охорону українсько-білоруського кордону. Особливого значення набула співпраця та обмін інформацією між прикордонниками України та країнами Євросоюзу, започаткована завдяки проєктам з переходу на стандарти НАТО.

Завдяки інтеграції України до ЄС та запровадженню цифрових рішень громадяни можуть знову вільно мандрувати та працювати в усіх країнах Євросоюзу

Певно жодна галузь не може зрівнятися за швидкістю розвитку зі сферою електронних послуг. І на шляху до цифрової економіки Україні вдалося зробити суттєві зрушення.

Україна має міжнародні зобов’язання стосовно захисту прав дітей, включаючи права дітей з інвалідністю. В цьому році, під час звітування України перед Комітетом ООН з прав дитини, питання ДІ буде розглянуто як одне з ключових питань з прав дітей в Україні.

Рівень промислового травматизму в Україні залишається надзвичайно високим. Із затвердженням Концепції реформування системи управління охороною праці в Україні держава визнала актуальність даної проблеми. Однак наскільки дані зміни мали позитивний вплив на місцевому рівні та чи можна говорити про наближення українських роботодавців до європейських стандартів безпеки

Переймаючи провідний досвід в управлінні та раціональному використанні лісів, вдасться розкрити потенціал регіону з новими можливостями для розвитку місцевих громад

27 травня 2021 року відбулось онлайн обговорення результатів дослідження євроінтеграційного економічного поступу в Житомирській області, сформованих з використанням такого інструменту, як Індекс євроінтеграційного економічного поступу (ІЄЕП), розробленого Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень в рамках проекту «Індекс євроінтеграційного економічного поступу: посилення підтримки громадянського суспільства у здійсненні проєвропейських економічних реформ у регіонах України»

Регіональна дискусія «Інтеграція Житомирської області до європейського економічного простору» за участі експертів відбудеться 27 травня.

В травні кожного року відзначається День Європи, який став точкою відліку для формування сьогоднішнього Європейського Союзу. Традиційне святкування в України з недавнього часу поєднується з підбиттям підсумків співпраці з ЄС та окреслення планів на майбутнє.

Розширення можливостей участі громадян у місцевій політиці та децентралізація в багатьох країнах Євросоюзу підняло рівень співпраці в містах на якісно новий рівень. Успішним досвідом впровадження позитивних змін володіють й на житомирських теренах.

keyboard_arrow_up