Євроінтеграція

Євроінтеграція

Обираючи для своєї родини солодощі від кращих європейських виробників, ви навряд чи здогадається, що виготовлені вони на обладнанні з українських деталей. Останні 18 років ТОВ «Даніко» з селища Черняхова є надійним постачальником комплектуючих, експортуючи 98% готових виробів до Європи.

Як не лише досягнути успіху в партнерстві з провідними європейськими компаніями, але й в кризовий час наростити виробництво - своїм досвідом поділилися на швейному підприємстві Новоград-Волинського

Представництво ЄС в Україні запрошує взяти участь у відеофлешмобі «Україна та Європа: прямуємо разом».

У Житомирі незабаром почнуть працювати експерти, які допоможуть підприємствам аграрного сектору та харчової промисловості спростити експорт в країни ЄС.

Розширення можливостей участі громадян у місцевій політиці та децентралізація в багатьох країнах Євросоюзу підняло на новий рівень діяльність органів місцевого самоврядування. Дана практику почали впроваджувати і на житомирських теренах.

В усіх закладах громадського харчування, – від шкільних їдалень, кафе і пекарень до вуличних точок продажу кави, – з 20 вересня мають впровадити систему оцінки безпеки ХАССП. Ми взялися проаналізувати - що принесуть дані зміни для мешканців Житомирщині та наскільки готові підприємства до їх втілення.

Темою цьогорічного тижня мобільності є безпека пішохідного та велосипедного руху і  Житомир вже втретє долучається до цієї загальноєвропейської ініціативи.

Українських виробників органічних продуктів харчування, зернових, меду, кондвиробів та шоколаду, олії, фруктів та ягід і продуктів їх переробки, чаю, кави запрошують відкрити ринок Скандинавії.

В Україні набули чинності мінімальні вимоги щодо безпеки та охорони здоров’я працівників у робочих зонах

Розвиток морського сполучення як найбільш вигідного дозволив Прибалтійським країнам активно долучитися до торгівлі з ЄС. Для України подальша тісна економічна співпраця з країнами Європейського союзу напряму залежить від якнайшвидшого приборкання внутрішніх бюрократичних перепон.

keyboard_arrow_up