Євроінтеграція

Євроінтеграція

Захист інформаційного простору набуває особливого значення для безпеки держави. В той час як в Україні прийняли новий закон про медіа,  Єврокомісія затвердила засади вільних засобів масової інформації в ЄС.

На саміті Європейської Ради 23 червня лідери країн Євросоюзу ухвалили історичне для нас рішення. Україна отримала статус кандидата на вступ до Євросоюзу.

Зближення України та ЄС вимагає спільних кроків задля боротьби з російським вторгненням. Єврокомісія запроваджує ряд кроків для розвитку альтернативної енергетики та енергозбереження та зменшення залежності від російського газу, що є актуальними і для українських громад.

Країни Європейського Союзу підтримали Україну, спростивши доступ вітчизняних товарів на європейський ринок.

Цьогоріч День Європи співпав з річницею загальноєвропейської навчальної програми, можливості якої, у відповідь на військову агресію, значно розширили для наших громадян.

Спроби тисяч біженців прорватися на територію Польщі змусили посилити охорону українсько-білоруського кордону. Особливого значення набула співпраця та обмін інформацією між прикордонниками України та країнами Євросоюзу, започаткована завдяки проєктам з переходу на стандарти НАТО.

Завдяки інтеграції України до ЄС та запровадженню цифрових рішень громадяни можуть знову вільно мандрувати та працювати в усіх країнах Євросоюзу

Певно жодна галузь не може зрівнятися за швидкістю розвитку зі сферою електронних послуг. І на шляху до цифрової економіки Україні вдалося зробити суттєві зрушення.

Україна має міжнародні зобов’язання стосовно захисту прав дітей, включаючи права дітей з інвалідністю. В цьому році, під час звітування України перед Комітетом ООН з прав дитини, питання ДІ буде розглянуто як одне з ключових питань з прав дітей в Україні.

Рівень промислового травматизму в Україні залишається надзвичайно високим. Із затвердженням Концепції реформування системи управління охороною праці в Україні держава визнала актуальність даної проблеми. Однак наскільки дані зміни мали позитивний вплив на місцевому рівні та чи можна говорити про наближення українських роботодавців до європейських стандартів безпеки

keyboard_arrow_up