Максим Шевчук: «Мій девіз – ніколи не здаватися і завжди діяти, незважаючи на перешкоди!»

Максим Шевчук: «Мій девіз – ніколи не здаватися і завжди діяти, незважаючи на перешкоди!»
Президент та тренер ЖОГО СК «Тайсон»

Житомирську обласну громадську організацію Спортивний клуб «Тайсон» було створене для розвитку спорту, зміцнення здоров`я дітей та, звичайно ж, для можливості тренувати в рамках закону, а не підпільно. Нашому спортивному клубу два роки, так званий «день народження», адже саме 5 вересня 2012 року наш клуб було офіційно зареєстровано.

Найкраща робота – це оплачуване хобі. З 10 років займаюсь спортом, спробував себе у веслуванні на байдарках, легкій атлетиці, настільному тенісі, боротьбі, боксі та змішаних бойових мистецтвах. Оскільки це приносить мені неабияке задоволення, то спорт став моєю професією.

Бажання створити щось «своє» виникло ще в юнацькому віці. Складнощів у процесі заснування було досить багато, особливі труднощі виникли з юридичною стороною.

У 2012 році я закінчив магістратуру Житомирського державного університету ім. Івана Франка та здобув кваліфікацію викладача фізичного виховання. Процес навчання поєднував із тренерською роботою в СК «Легіон», саме там отримав перший досвід. Також пройшов гарну школу у ЖОЦФЗН «Спорт для всіх», де працював тренером з плавання.

Улюбленою справою можна займатися в будь-який час і варто починати одразу, щойно з`явилось бажання. Адже бажання – це головне. Якщо воно є, то й можливості знайдуться. Зараз міг би почати все з початку, бо вже маю досвід і знання. Конкуренція на даний час велика, тому я викладаюсь на усі 100%, і результат роботи мене повністю влаштовує.

Коли дитина приходить у спорт, наче чистий аркуш паперу, в процесі тренувань наступають позитивні зміни. Завдяки тренуванням покращується здоров'я, координація, дисципліна, дитина стає сильнішою та впевненішою у собі. Це допомагає у навчанні й повсякденному житті. Зміни, які відбуваються завдяки моїй роботі, приносять найбільше задоволення.

Робота мене ні в чому не обмежує, навпаки – коло спілкування істотно збільшується. З вільним часом теж ніколи не виникало проблем, бо я у змозі ним керувати.

Серед найяскравіших спогадів дитинства, безперечно, були перемоги на різноманітних спортивних змаганнях. Коли підіймаєшся на п’єдестал за нагородою – відчуття просто незабутнє!

Оскільки я людина спорту, то й відпочинок у мене активний. Намагаюсь постійно підтримувати себе у формі та досить активно займаюсь спортом. Для мене звичним відпочинком є похід до бані раз на тиждень. Якщо вже навіть після бані відчуваю себе напружено, розумію, що потрібна відпустка.

Про свою мрію скажу, коли здійсню її. Мій девіз, з яким іду по життю: ніколи не здаватися і завжди діяти, незважаючи на перешкоди! Можу з упевненістю назвати себе успішною людиною, оскільки маю чіткі цілі і щодня прямую до них.

Для тих, хто тільки починає втілювати свою мрію про власну справу в життя або ж думає про це, маю чотири поради: подолайте свій страх, знайдіть джерело підтримки, навіть якщо отримаєте поразку, починайте знову і знову, використовуючи минулий досвід, та постійно самовдосконалюйтесь.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:58 28 травня з 14:00 до 16:00 трамвай курсуватиме до депо № 2на вулиці Вітрука 17:00 Переселенці та охочі громадяни пройшли підготовку з національного спротиву 16:45 Під час виконання бойового завдання на Харківщині героїчно загинув житомирянин Микола Матвєєв 16:40 Сапери ДСНС очищують території Малинської громади від вибухонебезпечних предметів Від читача 17:51 Фейкові «надбавки до пенсії». 16:17 Лише через рік і шість місяців на щиті повернувся до рідного Житомира Захисник Андрій Матвійчук 16:15 Власниці будинку у провулку Річковому в Житомирі повідомлено про підозру у невиконанні рішення суду щодо його винесення за межі прибережної смуги 16:00 З нагоди Всесвітнього дня екстреної медичної допомоги у Житомирі привітали медиків 15:39 За систематичне знущання з колишньої дружини 39-річний містянин постане перед судом 15:23 Біля 53 580 грн коштує на Житомирщині гектар сільгоспземлі - Опендатабот 15:00 СБУ та БЕБ викрили компанію, яка розкрадала оборонний бюджет під час будівництва командного пункту ЗСУ на Житомирщині 14:40 У Житомирі зростає ціна на базові продукти: жителі частіше обирають хліб і картоплю замість м’яса 14:19 11 людей втопилися на водоймах Житомирщини з початку року 14:00 На Михайлівській знову встановили лавочки з озелененням. ФОТО photo_camera 12:40 Мобільна виставка на Житомирщині: де і коли покажуть 100-річну історію сільського господарства 12:20 Кінець травня в Україні буде прохолодним, проте на початку літа знову потеплішає 12:00 "Помилка" у декларації на суму понад 46 млн грн може коштувати депутату сільради на Житомирщині штрафу або обмеження волі до 2 років 11:40 У Житомирі провели семінар з енергоефективності для голів правлінь ОСББ 11:19 Отримали кошти на Скринінг здоровʼя 40+ до 1 травня? 11:00 У Житомирі відбулося заняття з цифрової грамотності для слухачів Університету третього віку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up