Восьмеро дітей з однієї родини захворіло на кір

Восьмеро дітей з однієї родини захворіло на кір

Спалах кору стався в багатодітній родині в Бердичівському районі.

Як повідомляє Житомирський обласнний лабораторний центр МОЗ України, епідемічна ситуація з кору в області залишається неблагополучною.

З 21.06 - 27.06.2018р. на кір захворіло 22 особи, в тому числі 15 дітей та 7 дорослих.

 Усього з початку року в області на кір вже  захворіло 249 людей, з них 104 дитини та 145 дорослих.

Зареєстровано спалах кору у Бердичівському районі, смт Гришківці. Станом на 27.06.2018 р. – у багатодітній родині захворіло 8 дітей, двоє з них було госпіталізовано.  У всіх дітей відсутні щеплення через відмову батьків.

Фахівцями обласного лабораторного центру проводиться протиепідемічна робота у вогнищах інфекції. За контактними встановлено медичне спостереження. Питання епідемічної ситуації з кору перебуває на постійному контролі.

Нагадуємо, що кір – небезпечне і дуже заразне захворювання, ліків від якого не існує, а ускладнення цієї хвороби можуть мати смертельні наслідки. У зоні ризику знаходяться діти, які не мають 2-х щеплень та дорослі, у яких відсутній імунітет. Захистити від хвороби може тільки вакцинація.

0
0
0
0
Коментарі (2)
  • Elena Torhova

    А щеплення? Ні, не чули...

    Надежда Кушнир reply Elena Torhova

    Прививки для слабаков. У меня многие друзья начитались о том, что прививки это смерть. Вот только как лечить всякие заразы, почему-то никто не думает.
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up