Відділення обласної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського підтвердили статус «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта»

Відділення обласної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського підтвердили статус «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта»

Вісім відділень комунальної установи «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» підтвердили статус «Чиста лікарня,  безпечна для пацієнта».

Повторний аудит на відповідність цієї відзнаки провела 28 лютого Асоціація «Служба організації інфекційного контролю», - повідомляє прес-служба обласної ради.

Повторну перевірку успішно пройшли кардіохірургічне, ревматологічне, кардіологічне, проктологічне, ендоскопічне та терапевтичне відділення, а також реперфузійний блок інтенсивної терапії, відділення рентген-ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології. Після аудиту керівникам відділень було вручено сертифікати підтвердження.

Варто додати, що відзнака «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта» не надається безстроково. Її потрібно підтверджувати щорічно після повторного проходження аудиту, з чим усі перераховані відділення успішно впоралися.

Усього вже десять відділень обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського отримали таку відзнаку, ведеться підготовка і оснащення інших відділень до проходження аудиту. Дотримання інфекційного контролю та створення безпечного лікарняного середовища є пріоритетними завданнями для колективу закладу.

Коментарі (2)
  • Alena Lagovska

    Коли немає теплої води та умов для щоденної гінієни, то більше питань ніж відзнак... Якось так ((((
  • Татьяна Вишницкая

    фіктивно! Підлогу миють ганчірками з одягу, в кабінетах лікарів рушник для рук текстильний. Лікарі   і медсестри ходять на території лікарні (на вулиці) в тапочках  не перезуваючись.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up