Брифінг заступниці голови ОДА Наталії Остапченко: кількість нових захворювань на коронавірус зменшується

Брифінг заступниці голови ОДА Наталії Остапченко: кількість нових захворювань на коронавірус зменшується

Сьогодні, 14 травня 2020 року, вже традиційно пройшов брифінг заступниці голови ОДА Наталії Остапченко щодо розповсюдження коронавірусу в Житомирській області за участю начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика.

За даними Житомирського обласного лабораторного центру, станом на 09:00 14.05.2020 (за минулу добу – 13 травня) зареєстровано нових лабораторно підтверджених випадків – 3. 

Основні тези брифінгу:

Кількість нових захворювань на коронавірус поступово зменшується.

Якщо епідеміологічна ситуація буде поліпшуватися, то відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, буде впроваджуватися поступово зменшення карантинних заборон.

«Житомирська область у квітні отримала медичну субвенцію у розмірі 90 млн 201 тис. грн, які були розподілені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 250. Із цих коштів 310 тис. грн спрямували на здійснення доплати медикам, які працювали з хворими на COVID-19. Всі виплати були проведені згідно з вимогами чинного законодавства, а також враховуючи наказ Міністерства соціальної політики № 145», – розповіла Наталія Остапченко.

Микола Суслик зазначив, що кожний медичний заклад буде самостійно поновлювати роботу та надавати планові медичні послуги, якщо в ньому буде сприятлива епідеміологічна ситуація.

Для отримання безкоштовної медичної допомоги, потрібно укласти договір з сімейним лікарем. Тоді при наявності направлення від сімейного лікаря медична допомога буде здійснюватися вузькими фахівцями за рахунок Національної служби здоров’я України.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:59 У Житомирській громаді з’явилась ще одна патронатна родина 17:27 «Зимову тисячу» можна витратити у ще більшій кількості магазинів — уже в 10 торговельних мережах 17:00 У Житомирі відкрили перший у місті безоплатний курс німецької мови — як навчатися 16:41 У Житомирі затвердили Муніципальний енергетичний план до 2030 року Від читача 16:58 Застосунок 112 вже доступний для завантаження: МВС розробило офіційний сервіс екстреної допомоги, який працюватиме без мобільного зв’язку 16:20 В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 16:00 Депутати підтримали Екологічну стратегію Житомирської міської територіальної громади до 2050 року 15:39 Олександру Вацеку вручили відзнаку «За заслуги перед Житомиром» І ступеня 15:20 Монастир кармелітів босих — найкраще фото Житомирщини у конкурсі «Вікі любить пам’ятки 2025» 15:00 За систематичне знущання з дружини жителю Овруча загрожує до 2 років позбавлення волі 14:39 У Радомишльській громаді бездіяльність служби у справах дітей завершилася смертю матері та 9-річної дитини – прокуратура повідомила про підозру службовій особі 14:20 Відзнаку «Почесного громадянина Житомира» Миколи Максименка передали його дружині 14:17 Віталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часом. ВІДЕО play_circle_filled 14:00 Депутати Житомирської міської ради затвердили бюджет громади на 2026 рік 13:12 Водій і пасажирка травмовані внаслідок ДТП на Коростенщині 12:48 За позовом ювенальних прокурорів суд зобов’язав ТОВ повернути понад 247 тис. грн за невикористане пальне Квітневій сільській раді 12:19 На Житомирщині відзначили найкращих борців та тренерів за підсумками 2025 року 12:00 На Бердичівщині рятувальники ліквідували пожежу в квартирі та евакуювали мешканця photo_camera 11:38 Олена Розенблат достроково склала депутатські повноваження у Житомирській міській раді 11:20 У Житомирі на вулиці Миру у ДТП травмовано пішохідку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up