У Житомирі експрес-тест виявив ще двох хворих на коронавірус

У Житомирі експрес-тест виявив ще двох хворих на коронавірус

Про це через соцмережі повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

"Ще один позитивний результат експрес-тесту на #COVID-19 у Житомирі.
Пацієнтку госпіталізуємо в інфекційному відділенні Лікарні № 1, чекаємо результатів з лабораторії"- написав мер у Фейсбуці.

Як повдомив 112 канал, це жінка 61 рік, за кордоном не була.

Станом на 12.50 Сергій Сухомлин доповнив інформацію:

Відео дня

"У +2 пацієнток, які були раніше госпіталізовні з пневмонією, експрес-тест підтвердив діагноз #COVID -19. Чекаємо лабораторного підтвердження. За кордон жінки не їздили.

Тобто, всього у Житомирі троє хворих на коронавірус (враховуючи першого пацієнта)".

Друга жінка - медсестра 66 років, яка контактувала з хворою.

Нагадаємо, перший житомирянин, який захворів на коронавірус, повернувся із Автлікарні.рії. Проти нього відкрили кримінальне провадження, але чоловік заперечує свою вину і веде відеоблог про перебування в лікарні.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (3)
  • Леся Сидоренко
    Це треба напевно два нулі поставити, тоді щось реальніше буде
  • Володимир Ладекович
    Ой врут походу....на мой взгляд ситуация куда печальней!
  • Nuna Humenjk
    Де.які.болячки.в
    Кого.є.все.на.вірус.спирають.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:00 В Україні запрацювала Єдина інформаційна платформа з питань зниклих безвісти за особливих обставин 14:41 Від початку року в Житомирі поліцейські склали 189 адміністративних матеріалів щодо домашнього насильства 14:21 13 пожеж ліквідували рятувальники Житомирщини за минулу добу 14:00 Центри реабілітації на Житомирщині шукають працівників Від читача 10:47 Остерігайтеся шахрайських Telegram-ботів! 12:39 У закладах професійної освіти Житомирщини відбувся випуск кваліфікованих кадрів 12:20 ДПС нарахувала понад 221 млн грн штрафів за порушення під час продажу тютюнових виробів 12:00 Про засмагу: як правильно доглядати за шкірою 11:38 Запрошуємо на презентацію книги «Ботанічний сад Поліського національного університету імені Героїв-десантників» 11:23 Житомирська команда "Ветерани Полісся" виборола на відбіркових змаганнях «Сильні України» 10 медалей 11:00 За вчинення домашнього насильства троє жителів Звягельського району постануть перед судом 10:40 1 500 грн на спорт для ветеранів та ветеранок: стартував третій етап прийому заяв 10:22 Віталій Бунечко провів нараду щодо реконструкції приміщень та вхідної групи поліклініки №2 у Житомирі 10:00 Житомирянин Сергій Цимбалюк став четвертим в Європі на змаганнях з параамреслінгу 09:40 ЗСУ ліквідували ще 1110 окупантів 09:19 Оперативна інформація станом на 08:00 02.07.2025 щодо російського вторгнення 09:00 2 липня: все про цей день, яке свято, що не можна робити і погода у Житомирі 17:51 Реєстрація електронних кабінетів уже доступна для всіх категорій вступників 2025 17:25 За реалізацію фальсифікованого алкоголю засуджені сплатять штраф у розмірі 355 тис. гривень 17:00 У Житомирі цього тижня бракує крові 3 і 4 групи з негативним резусом
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up