На Житомирщині за добу не зареєстровано жодного випадку захворювання на COVID-19

На Житомирщині за добу не зареєстровано жодного випадку захворювання на COVID-19

У Житомирській області за минулу добу не виявлено жодного нового випадку захворювання на COVID-19.

Про це повідомляють фахівці державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» станом на 18.00 годину 29 червня.

У лабораторному центрі зазначають, що відповідно до листа МОЗ України відбулись  зміни в  термінах  подання інформації, а саме звітність про COVID-19 надаватиметься станом на 18 годину. 

Усього в області від початку епідемії захворіло на коронавірусну інфекцію 1 тис. 404 жителі області.

За весь період пандемії випадки інфікування коронавірусом зафіксовано:

  • м. Житомир – 471;
  • Житомирський – 175;
  • Коростенський – 135;
  • Любарський – 133;
  • Бердичівський – 124;
  • Малинський – 52;
  • Коростишівський – 44;
  • Черняхівський – 44;
  • Андрушівський – 41;
  • Новоград-Волинський – 32;
  • Чуднівський – 29;
  • Радомишльський – 22;
  • Попільнянський – 18;
  • Олевський – 13;
  • Романівський – 13;
  • Пулинський – 13;
  • Лугинський – 11;
  • Ружинський – 9;
  • Баранівський – 8;
  • Хорошівський – 6;
  • Овруцький – 6;
  • Народицький – 4;
  • Брусилівський – 1.

Усього одужало від коронавірусної хвороби 753 пацієнти. Водночас не змогли побороти хворобу та від ускладнень, викликаних вірусом, від початку пандемії померло 29 пацієнтів.

За минулу добу до лабораторного центру надійшло 4 повідомлення про підозру. Фахівцями лабораторії було проведено 56 досліджень і нових випадків захворювання не було виявлено.

Усього з початку пандемії лабораторним центром проведено понад 15 тис. 337 досліджень на захворювання коронавірусом.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (10)
  • Світлана Блиндюк
    У нас у районі 2 випадки а це Житомирська обл.От яка брехня виходить.
  • Walera Xodorovskij
    А ємільчино нема випадкив?
  • Наташа Калинчук
    Житомир інфо пише що 4 випадки,а тут немає то кому вірити ?
  • Тимур Дукачев
    Побачим наступну добу
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
09:00 1 січня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди у Житомирі 01:00 З Новим 2026 роком! 14:52 Дорожники долають наслідки негоди у посиленому режимі: на дорогах працює близько 50-ти одиниць снігоприбиральної техніки photo_camera 14:00 Як не переїсти на свята Від читача 14:51 Безпечне користування мережами Wi-Fi (https://chatovi.online) 14:00 «Світло мого Різдва» — 25 голосів зимових свят photo_camera 13:00 Упродовж доби рятувальники п’ять разів надавали допомогу водіям транспортних засобів, які потребували її через негоду photo_camera 12:40 За фактом катування неповнолітньої у психлікарні розпочато кримінальне провадження 12:34 Віталій Бунечко: Розширене засідання Уряду. Результати роботи за підсумками 2025 року 12:00 Мобільні застосунки для психологічної підтримки ветеранів і ветеранок 11:34 На Житомирщині відкрили одинадцятий «прозорий» поліцейський офіс 11:01 Збільшення прожиткового мінімуму: що зміниться для українців у 2026 році 10:39 Обласний центр крові отримав новий автомобіль для виїзних донацій 10:17 Лише через рік і два місяці до рідного Житомира на щиті повернувся Герой — Сергій Мацюк 10:00 Графіки відключення електрики на середу, 31 грудня 09:40 У ніч на 31 грудня Сили оборони збили 101 ворожий БпЛА
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up