COVID-19 на Житомирщині: вже зареєстровано 203 летальні випадки,10 з яких – за минулу добу

COVID-19 на Житомирщині: вже зареєстровано 203 летальні випадки,10 з яких – за минулу добу

За минулу добу на Житомирщині зареєстровано 10 летальних випадків від коронавірусної інфекції. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою померли:

60-річна жителька Хорошівського району;

68-річний житель Черняхівського району;

троє жителів Любарського району – двоє жінок віком 67 і 70 років та 71-річний чоловік;

77-річна жителька Житомирського району; 

65-річний житель Коростишівського району;

71-річний житель Бердичівського району;

двоє жителів Коростенського району – чоловіки віком 73 та 78 років.

Керівництво Житомирської ОДА висловлює щирі співчуття рідним та близьким! 

 Наразі на Житомирщині зареєстровано 203 летальні випадки від COVID-19 у:

Андрушівському районі – 2;

Баранівському районі – 2;

Бердичівському районі – 18;

Ємільчинському районі – 6;

Житомирському районі – 18;

Коростенському районі – 17;

Коростишівському районі – 3;

Лугинському районі — 4;

Любарському районі – 6;

Малинському районі – 6;

Народицькому районі – 1;

Новоград-Волинському районі – 11;

Овруцькому – 5;

Олевському районі – 3;

Попільнянському районі – 4;

Радомишльському районі – 2;

Романівському районі – 3;

Ружинському районі – 3;

Пулинському районі – 2;

Хорошівському районі – 3;

Черняхівському районі – 10;

Чуднівському районі – 3;

м. Житомирі – 71.

Нагадаємо, від коронавірусу померла колишня голова Житомирської ради і облдержадміністрації Ірина Синявська.

Нагадаємо, що за даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 25.10.2020 (за минулу добу – 24 жовтня) зареєстровано 438 нових лабораторно підтверджених випадків.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі (1)
  • Ірина Клисовець
    А від раку за цей період скільки померло ніхто не підщитував?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:00 До 40 000 грн на розвиток домогосподарства – в межах проєкту «Урожайний шлях» 12:41 У Поліському національному університеті відкрили залу морської морехідної астрономії 12:21 Державні послуги для ветеранів і ветеранок за принципом «єдиного вікна» у ЦНАП 12:00 З нагоди 35-ї річниці незалежності України державними нагородами і почесними званнями відзначені видатні жителі області Від читача 07:29 Вигівський: Безпека людей має бути пріоритетом через удари РФ по ТЦ та гіпермаркетах 11:41 Вакцинація проти вірусного гепатиту В: Кому і коли треба щепитись 11:19 На Звягельщині зіткнулися дві попутні автівки: травми отримав пасажир photo_camera 11:00 В Андрушівській громаді відбувся фестиваль «Рушники мого краю» photo_camera 10:39 «Зшито»: у Житомирі створюють простір для творчості, навчання та роботи 10:21 У Коростенському районі триває ліквідація лісової пожежі на території природного заповідника «Древлянський» photo_camera 10:00 На Житомирщині відкрили безкоштовний освітній хаб: новий Гончаренко центр запрацював у Звягелі 09:40 До 15 років ув’язнення засуджено 66-річного чоловіка за розбещення трьох хлопчиків 09:21 25 серпня: рік по тому 09:00 25 серпня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 16:54 Прохолодні ночі і теплі дні: погода у Житомирі 16:00 У День Незалежності України житомирянину, лейтенанту Національної гвардії України Івану Кондратюку, вручили три військові нагороди 15:25 На автодорозі Київ – Ковель – Ягодин в ДТП травмувався мотоцикліст 14:37 Тариф на світло: що зміниться після 31 жовтня 14:22 У Звягелі внаслідок ДТП травми отримала водійка електроскутера
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up