Всеукраїнський семінар-нарада Національного олімпійського комітету України відбувся в Житомирі

Всеукраїнський семінар-нарада Національного олімпійського комітету України відбувся в Житомирі

У Житомирі закінчився Всеукраїнський семінар-нарада Національного олімпійського комітету України, в якому взяли участь представники всіх регіональних відділень.

Роботу семінару-наради очолив президент НОК України Сергій Бубка під час свого робочого візиту до Житомирщини 30 травня 2019 року, а також він взяв участь у відкритті оновленої галереї спортивної слави, присвяченій спортивним товариствам Житомирщини.

«Житомирщина – дійсно родючий та багатий край як на природні ресурси, так і на людські таланти. Серед відомих спортсменів краю свою кар’єру тут починав срібний призер Олімпійських ігор, борець Валерій Андрійцев, уродженцями регіону є триатлоністка Юлія Єлістратова, боксер Володимир Матвійчук, футболіст Олександр Зінченко та багато-багато інших. Сьогодні важливим є те, що ви багато уваги приділяєте підтримці атлетів та тренерів, побудові та реконструкції спортивних об’єктів, адже це необхідно як для cпортивних вищих досягнень, так і популяризації здорового способу життя та масового спорту», – зауважив очільник НОК.

Сергій Бубка наголосив на активізації розвитку олімпійського руху та дав високу оцінку діяльності обласного осередку НОК в Житомирській області. Серед подальших напрямків роботи обласного відділення НОК України – сприяння завершенню реконструкції стадіонів та спортивних залів, продовження підтримки спортсменів, тренерів, розвиток дитячо-юнацького спорту у Житомирській області тощо.

Підсумком стало спільне засідання з виконкомом Житомирського обласного осередку НОК, де учасники дали позитивну оцінку тенденції шляхів розвитку олімпійського руху на Житомирщині та підготовку спортсменів до участі у Токіо-2020.

Голова відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області Олександр Оніщук прокоментував спортивні події в Житомирській області: «Дійсно, в останні декілька років в Житомирі та Житомирській області почали більше приділяти уваги розвитку спорту, а найголовніше – виділяти фінансування для реконструкції спортивних споруд. Наше обласне відділення Національного олімпійського комітету України також приділяє багато уваги підготовці до Олімпіади у Токіо-2020. За півроку до Олімпіади закінчується формування олімпійської збірної України. Зараз завершується відбір спортсменів до участі в європейських та світових змаганнях, і, на мою думку, ми зможемо достойно представити Житомирщину та Україну на Олімпіаді».

За словами керівника Житомирського обласного відділення НОК України, фінансування в Житомирській області на спорт збільшилося в шість разів. Згідно зі спортивним календарем, в області проводяться щомісяця декілька спортивних заходів. На Житомирщині є дві команди, які увійшли у Суперлігу за два роки. Це також високий показник розвитку спорту в Житомирській області, адже до цього ніколи житомирські команди не грали в Суперлізі на такому рівні. Серед видів спорту, які швидко почали розвиватись, у нас представлені волейбол, хокей на траві. Також почав добре фінансуватися і є вже певні досягнення у футболі.

У роботі Всеукраїнського семінару-наради Національного олімпійського комітету України взяли участь 25 відділень НОК зі всієї держави. Також представники Національного олімпійського комітету провели зустріч зі студентами-спортсменами житомирських вишів в актовому залі ЖДУ імені І. Франка. Зустріч проходила в режимі реального спілкування: запитання – відповідь, отже, всі бажаючі мали можливість особисто отримати інформацію щодо питань розвитку спорту на Житомирщині і в Україні.

Нагадуємо, що Літні Олімпійські ігри 2020 (англ. 2020 Summer Olympics, фр. Jeux Olympiques d'été de 2020, офіційна назва Ігри XXXII Олімпіади) – тридцять другі літні Олімпійські ігри, які пройдуть у Токіо, Японія. Місце проведення Ігор було визначено на 125-й сесії МОКу у Буенос-Айресі 7 вересня 2013 року. На проведення Ігор претендували Токіо, Стамбул та Мадрид. До того ж 9 червня 2017 року Міжнародний олімпійський комітет додав у програму Літніх олімпійських ігор 2020 року 15 нових дисциплін.

Руслан Мороз

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up