Підсумки півфінальних матчів Кубку чемпіонів Житомирщини з футболу

У неділю, 19 жовтня, у Макарівці та Черняхові відбулись перші півфінальні матчі Кубку Чемпіонів серед сільських команд Житомирської області.

У Черняхові місцева команда «ДЮСШ» приймала «Лугини» й поступилась з рахунком 2:0. Куди результативнішим вийшов інший півфінальний матч між «Макарівкою» та «Поліссям». Не реалізувавши пенальті у першому таймі, господарі не опустили руки і на перерву команди пішли за рахунку 3:0 на користь «Макарівки». Гол на свій рахунок записали Мисливий, дубль оформив Школьний.

У другому таймі гості показали абсолютно інший футбол, але зуміли відзначитись лише на 70-й хвилині – Глущенко відіграв один гол. А остаточний рахунок у матчі встановив Волинець, результативно виконавши штрафний - 4:1.