Президент спростив процедуру набуття громадянства України для окремих категорій громадян РФ

Президент спростив процедуру набуття громадянства України для окремих категорій громадян РФ

Президент Володимир Зеленський підписав указ № 594 щодо питання спрощення набуття громадянства України окремими категоріями осіб.

Документом звільняються від необхідності подання зобов’язання припинити іноземне громадянство особи, які є громадянами Російської Федерації і зазнають переслідувань через політичні переконання у країні своєї громадянської належності та подають клопотання про набуття громадянства України.

Від такої ж необхідності цим указом звільняються особи, які проходять службу у Збройних силах України та які мають визначні заслуги перед Україною, або прийняття яких до громадянства України становить державний інтерес (що брали чи беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях) і звертаються щодо набуття громадянства України.

Відповідно до документа, Кабінет Міністрів України має внести на розгляд Верховної Ради законопроект, спрямований на спрощення порядку набуття громадянства України зазначеними категоріями осіб, а також законопроект про порядок надання притулку.

Крім того, уряду надається доручення щодо проведення за участю Служби безпеки України перевірки дотримання Державною міграційною службою, Міністерством закордонних справ, дипломатичними представництвами та консульськими установами України вимог законодавства у сфері громадянства під час прийняття рішень про оформлення набуття громадянства України.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:56 На Житомирщині для заліснення передано понад 3,8 тис. га земель 17:20 Національний календар профілактичних щеплень — оновлено! 17:01 Скринінг здоров’я 40+: українці можуть отримати виплати на “Дія.Картку” ПриватБанку 16:42 Екоінспекція Поліського округу нагадує: як утилізувати новорічні дерева без шкоди довкіллю Від читача 16:16 Викрадення особистих даних 16:21 18-річний звягелянин викрав автомобіль та розібрав на запчастини: зловмисник постане перед судом 16:06 На Чуднівській вранці легковик збив 79-річну жінку: потерпіла в лікарні 16:00 Віталій Бунечко: Рішенням регіональної комісії ТЕБ та НС вводяться тимчасові обмеження руху великовагового транспорту 15:40 За втручання прокуратури земельну ділянку площею майже 50 га повернуто у власність Брусилівської громади 15:20 Житомирська міськрада звертається до підприємців з проханням розчистити сніг і подбати про безпечний прохід біля своїх закладів photo_camera 15:00 МВС запустило офіційний застосунок 112: як скористатися 14:38 Житомирята 2025: як переважно називали малюків минулого року? 14:20 Оперативна інформація щодо ситуації на дорогах в умовах негоди: в Україні зафіксовано 319 викликів про ДТП 14:00 Відновлення ліцею №25 у Житомирі перейшло в практичну фазу: проєктування та підготовка до будівництва 12:38 У ДТП біля Іванівки після зіткнення з вантажівкою загинув водій легковика 12:24 У потрійній ДТП на дорозі Київ - Чоп загинув водій мікроатобуса, троє його пасажирів — у реанімації photo_camera 12:19 У міській раді обговорили координацію дій на випадок відключень електроенергії в опалювальний період 12:00 Як ветеранам та ветеранкам отримати компенсацію вартості оренди житла 11:40 Людська жорстокість не має меж: на Бердичівщині чоловіка підозрюють у жорстокому вбивстві собаки 11:40 Акріс Агро (група АST) вивела власну техніку для прибирання снігу на Житомирщині (Новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up